Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írjatok valami jó módszert...

Írjatok valami jó módszert szorulás ellen! Kezdek kikészülni emiatt. Mi vált be nektek?

Figyelt kérdés
Tudom, mozgás,változatos étrend,sok folyadék... De így sem megy. Minden nap eszem szőlőt,gyümölcsöket,a zöldségeket sajnos nem bírja a gyomrom. Iszonyú sok tejet megiszom,majd szétpukkadok tőle. Vizet iszom rá,aszalt szilvával keverem,de előbb lesz hányingerem tőle,mint hogy segítsen wc-re menni. Szilva lekvár,forró kakaó,mit próbáljak még? Kérlek,segítsetek!
2009. nov. 23. 15:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Reggel, ehgyomorra, 1-3 kiskanal lenmag. Keverheted joghurtba. Egeszseges es hat.
2009. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat küzdöttem ezzel. Mindent összeehettem,amiket írtak, akkor sem segített. Eleinte glicerines kúpot használtam, néha segített. A 28-30. hét körül volt olyan 2 eset, hogy másfél órát szenvedtem a wc-ben, mire leizzadva, kifáradva sikerült valamit produkálni. Na ekkor vettem Tamarinlax lekvárt. Minden este megeszem 2 kávéskanállal, azóta minden második nap sikerül(-:(-:. Néha azért még a kúpot is bevetem, de nagyon ritkán. Állítólag a laevolac szirup is nagyon jó(ezeket patikában lehet kapni). Ha már nem válik be a lekvár, ezzel próbálkozom, de remélem végig segíteni fog a Tamarin(-:32 hetes kismami
2009. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a sok választ!!!!!!

Majd próbálgatom,amit bírok (mert elég sok ételtől undorom van). Ma fél kiló szilva tejjel és vízzel bevált.. :)

Boldog babavárást nektek!

2009. nov. 23. 20:20
 14/19 anonim ***** válasza:
Az egyik valaszado emlitette a Mira gyogyvizet. Hat en is erre eskuszom. Eloszor naponta ittam masfel decit langyosan (inkabb ugy mondanam, hogy konyha asztalon taroltam, tehat konyha homerseklet). Harom nap mulva meghozta a hatasat. Egyaltalan nem volt gondom a kemeny szeklettel, szorulassal. Egy het utan mar ugy ittam, hogy csak egy decit Mira viz es egy deci rendes viz osszekeverve (igy olcsobb volt es igy is hatasos de az elejen csak a Mirat kell inni par napig). Sajnos iszonyatos az ize, es vigyazni kell vele mert magass a magnezium tartalma is ha jol emlekszem tehat 36 het fele mar nem igen ajanlatos. En nem ittam folyamatosan csak kb 3 hetig mert mar nagyon ki voltam idegileg keszulve es a glicerines kuptol mar fajt a popom. :)Gyogyszertarban tudsz venni, neha intersparban is lattam. Reggeli elott kell inni ehgyomorra, es egybol kell lehuzni gondolkodas nelkul, maskent nem megoldhato. :)
2009. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
magneb6!!!
2009. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

a 19.32-es valaszolotol kerdezenm:

lehet meg magyarorszagon tamarin lekvart kapni? hol?

azt hittem, hogy kivontak mar a forgalombol.

koszi!

2009. nov. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Én tegnap voltam gyógyszertárban,ott volt tamarin lekvár,de azt mondta a gyógyszerész,hogy szerinte görcsöket okozhat,inkább zabkorpát egyek beáztatva.
2009. nov. 25. 13:34
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen problémám van. Eszembe jutott, hogy kiskoromban a szüleim szilvát, szilvabefőttet, vagy a befőtt levét adták nekem. Vettem egy kiló ringlót itthonra. :D Bevált!
2009. nov. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszi a válaszokat! Megvan a hatásos megoldás! Este lefekvés előtt és reggel 1 dl gyümölcslébe (vilmoskörtét próbáltam) 1 teáskanál zabkorpa elkeverve,és áztatva kb. egy órát. Mindennapos az eredmény,és az íze is elviselhető! :))))))
2009. nov. 27. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!