Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írjatok valami jó módszert...

Írjatok valami jó módszert szorulás ellen! Kezdek kikészülni emiatt. Mi vált be nektek?

Figyelt kérdés
Tudom, mozgás,változatos étrend,sok folyadék... De így sem megy. Minden nap eszem szőlőt,gyümölcsöket,a zöldségeket sajnos nem bírja a gyomrom. Iszonyú sok tejet megiszom,majd szétpukkadok tőle. Vizet iszom rá,aszalt szilvával keverem,de előbb lesz hányingerem tőle,mint hogy segítsen wc-re menni. Szilva lekvár,forró kakaó,mit próbáljak még? Kérlek,segítsetek!
2009. nov. 23. 15:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont a tejtől/kakaótól nem tudsz vécézni. Próbáld ki, hogy nem iszol pár napig.
2009. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nekem a kávé es a savanyukáposzta jott be
2009. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Sok rostos anyag, pl búzakorpa, amit joghurtba, kefírbe tehetsz, 2 evőkanál egy pohárba, laktat is, meg lágyítja a székletet.

Érdekes, hogy sokaknak bejön a tej és a kakaó. Nekem mindkettőtől, de főleg a kakaótól szorulásom volt és van. Én már rég hanyagolom.

Ha esetleg szedsz valamilyen terhesvitamint, akkor attól is lehet a vastartalom miatt. Akkor lehet, váltani kellene azt is.

Van egy gyógyvíz is, azt hiszem Mira a neve..állítólag nem túl kellemes, de hatásos.

(28 hetes mami)

2009. nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

a kakao nem jo, hanyagold! legalabbis nekem nem jon be.

probalj 1 evokanal olivaolajat reggel ehgyomorra lekuldeni! par nap mulva meghozza az eredmenyet.

sok sikert!

2009. nov. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

Szia!

Én a 6.hétben vagyok és szintén küzdöttem ezzel a problémával. Nekem egyetlen dolog vált be, és az a Bio Céklalé volt, amit lehet kapni patikákban. Egyúttal tele van vas-al és vitaminokkal, ami ilyenkor kell is.

Kakaót ne igyál, a fog.

Boldog babavárást:)

2009. nov. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

Szia!

Én a 6.hétben vagyok és szintén küzdöttem ezzel a problémával. Nekem egyetlen dolog vált be, és az a Bio Céklalé volt, amit lehet kapni patikákban. Egyúttal tele van vas-al és vitaminokkal, ami ilyenkor kell is.

Kakaót ne igyál, az fog.

Boldog babavárást:)

2009. nov. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Minden este és reggel éh gyomorra egy kanál zabkorpa és búzakorpa természetes smirgliként hat a belekben. 2 nap kell, mire hat. Én natur müzlibe szoktam belekeverni tejjel. Hosszú távon nálam ez bevált. Rövid távon savanyúkáposzta és kávé.
2009. nov. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
kaukázusi kefír
2009. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Állítólag a tamarin lekvár is nagyon jó! Azt mondják,hogy nem túl kellemes az íze, de nagyon hatásos, csak 1 kávéskanállal kell enni belőle. Patikában lehet kapni!
2009. nov. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik nap mondták el a titkot. :) Minden reggel 1 kefírbe zabkorpa, szilvalekvárral ízesítve, szobahőmérsékletű 100%-os narancslével. Bejött. Fél óra se kellett és volt produktum, pedig előtte való 2 nap kúppal is próbálkoztam, de semmi... 1 óra után a kúp távozott csak.
2009. nov. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!