Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár héttel a szulés elott...

Pár héttel a szulés elott lehet érezni valami elojelét a szulésnek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
különösebben nem. Biztos van akinél van jele pl nyákdugó elmegy de sokaknál még ez sincs. Sok kismama haza megy a ctg-röl amin mindne ok volt semmi fájás nem volt aztán amire hazaér indul vissza mert mondjuk elfolyik a magzatviz. egyik barátnöm is pont igy járt.
2013. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem volt. Lefeküdtünk aludni, és éjjel arra ébredtem, hogy "valami jön". Kimentem mosdóba és a nyákdugó volt. Utána fél órával elkezdődtek a fájások. Előtte semmi nyoma nem volt ennek, előtte való nap vizsgált a doki, teljesen zárt voltam, semmi nem jelezte a szülés közeledtét.
2013. dec. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit értesz "előjel" alatt, mert sok minden van, ami azért van, mert közeledik a szülés ideje (pl. jósló fájások), de ebből még az ember nem deríti ki, hogy mikor fog szülni.

Ha a nyákdugó teljesen eltávozik és már rózsaszínű vagy barnás vérzés megindul (tágulási vérzés), akkor 3 napon belül megvan a baba általában. De ezek nélkül is beindulhat bármikor.


Minél többedik gyereket szültem, annál korábban kezdődtek a "tünetek", és annál bizonytalanabb voltam, hogy mikor is indul a dolog.

Viszont amikor belém hasított az első éles fájás, akkor mindig tudtam, hogy indul az akció.

2013. dec. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!