Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétségbe vagyok esve! Ne...

Kétségbe vagyok esve! Ne nézzetek felelőtlennek! Ezzel ártottam valamit a babának? Tegnap "elaludtam"a kúp felrakást,10 napos kúra, baj lehet? Mit tegyek? 27h km

Figyelt kérdés
Tudom sokan hülyének néznek,de tegnap végre 7kor elaludtam és reggelig nyomtam a szunyát(2-3 pisilés kivételével éjjel)ez azért nagy szám mert már jó ideje alig alszom valamit az éjjel!
2009. nov. 23. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kilyen kúp? milyen kúra?
2009. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
clion,és van folyásom és erre irta fel a dokim!
2009. nov. 23. 13:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! Olvad el, mit ír a gyógyszer tájékoztatója arról, h mi van, ha elfelejtetted felrakni. Általában az van írva, hogy amint eszedbe jut, tedd fel. De ma este már ne tegyél fel kettőt, mert az sok lehet, folytasd ugyanúgy a kúrát, ahogy eddig.
2009. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mást tenni, folytatod a használatát, mintha nem hagytad volna ki. Szerintem így is fog használni.
2009. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj. Reggel amugy felraktad? Ha nem is, ne aggodj. Folytasd a kurat es kesz. Ezen ne idegeskedj.
2009. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy jön a Clion kúrához a babád?
2009. nov. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy gondolom benne van...
2009. nov. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A babádnak tényleg semmi köze ehhez,valójában mindegy,h terhes vagy,avagy sem.De nyugodj meg,attól,h egy nap kimaradt nem veszélyeztetted a kúra sikerét.
2009. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Már hogyne lenne köze hozzá a babának, pont amiatt kell kúrálnia magát, hogy ne legyen baja...


De tényleg nem kell aggódnod, folytasd tovább, nem lesz gond, nem ürül ki teljesen másnapra a kúp, "dolgozik még".

2009. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19.09-es.Úgy értettem,h nem ártott a babának!A siker tekintetében pedig mindegy,h terhes,vagy nem.
2009. nov. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!