Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor éreztétek először a...

Ti mikor éreztétek először a pocaklakót? 2.3. gyerkőcnél?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Szia nekem első baba :) és 16 hetes leszek hétfőn de én pár hete. Erőssebben 2 hete érzem :)
2013. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1:Első gyereket már 14 hetesen éreztél?? Hihetetlen.
2013. nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Igen :) nagyon jó érzés :) kis buborékolás :D meg éreztem hogy egyik oldalról a másikra lubickol :)
2013. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az elsőt és a másodikat csak a 20. héten kezdtem érezni. Most várom a harmadikat, és a 17. héten éreztem először, amikor háton feküdtem a gyerekekkel mesenézés közben :) 1 hétig még nem minden nap éreztem, de kb. a 18-tól már naponta többször is, de nem túl erősen.

Te hanyadik babádat várod, hány hetes vagy? Érzed már mozogni?

2013. nov. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én a 3.babát várom,most vagyok 15hetes..Ha a köldököm alatt simizem,érzek valamit,mintha odamenne,olyan furi érzés..de mást még rúgást ..nem érzek..

Kisfiammal 18hetesen,kislányommal tán 1 héttel elöbb éreztem először hogy rúg amit biztosra tudok állítani.

Csak mert azt szokták mondani hogy hogy többedik terhességnél elöbb érzi a kismama,ezért érdeklődöm nálatok hogy volt..Persze gondolom biztos alkat függő is..pl egy vékony..ill szülése után is felesleggel nem rendelkező anyuka biztos elöbb érzi a picit..Nekem maradt hasam a szülések után,így kevésbé észrevehető mások számára hogy nő a pocakom,és a hasam miatt gondolom inkább késöbb fogom előszőr érezni :-)

2013. nov. 30. 09:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt csak 21 hetesen éreztem rendesen rúgni,a másodikat meg 18. héten,de erősebben csak 20. héttől.....Az első válaszolónak tudnék mit írni,de inkább hagyom a fenébe.....majd mikor tényleg érzi,rájön,mekkora hülyeséget írt.....
2013. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 6-os! 2-es vagyok: Én is erre próbáltam utalni, de nem értette.
2013. dec. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok!:D;)
2013. dec. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!