Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17hkm kismamik erzitek a...

17hkm kismamik erzitek a pocaklakot hogy mozog? én nem azt hiszem. Baj ha nem erzem?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Első baba lesz??Mert ha igen,akkor nem baj!!Én csak 20. héttől kezdtem érezni minden nap,de van olyan kismama is aki csak később kezdi érezni. :) Emiatt nem kell aggódnod,még ha 1 hónap múlva kezded el érezni az sem késő :)

Boldog babavárást :)


Első babás 29+3 hkm

2013. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia, én is csak a 20. hét környékén érzetem először és azok sem voltak még olyan igazi, határozott nagy mozgások!

Tudom, hogy olyan jó lenne már érezni, de hidd el már csak egy nagyon kicsit kell kitartanod és Te is fogod érezni!

2013. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Masodik terhesegem,akkor mar baj ha nem erzem??
2013. febr. 22. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaj! Dehogy baj!

Nekem ez a harmadik terhességem. Első babát 16, másodikat 11, most a harmadikat csak a 19. héten kezdtem el érezni. Semmi baj nincs.

Boldog babavárást, ne stesszelj:)


29hkm.

2013. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta hogy a 18. héttől érezhetem, ha nyugalomban fekszem vagy ülök. Elsőnél később történik, de csak azért mert az első babások nem tudják hogy az a baba amit éreznek. Ne nyugtalankodj!
2013. febr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem baj! bizonyára nemsokára érezni fogod!!!
2013. febr. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is a 17. hétben vagyok, ráadásul 6. baba, és 16 hetesen már az elsőt is éreztem, a többit meg 12-14. héten, ezt a babát meg még mindig nem igazán. A doki szerint azért nem, mert nagyon nagy, mellső fali lepényem van, és ez letompítja, de akkor is nagyon zavar! Minden nap reménykedem, hogy hátha ma! Néha már mintha érezném, de még egyszer sem volt határozott. Olyan jó lenne már! :-) Szóval, biztos nincs semmi gond, és nemsokára mindketten érezni fogjuk!
2013. febr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!