Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismamik hogy vagytok...

12 hetes kismamik hogy vagytok? Mikor mentek genetikára?

Figyelt kérdés

Ti hasznàltok szivhangfigyelöt?

Hogy àlltok a tünetekkel?


2013. febr. 21. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem minden tünetem elmúlt, tényleg, mintha elvágták volna kicsivel kevesebb, mint egy hete. Genetikai uh-n és vérvételen tegnap voltunk. Amúgy minden rendben, növöget a babóka, most 57 mm, jó szívhanggal, zárt koponyával, makk egészséges. Szívhangfigyelőnk nincsen, mert egyelőre nagyon drágának tartom, és olcsóbban még nem találtam.

12+5 hkm

2013. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gratula! Én jövöhét szerdàn megyek! De màr alig lehet megkötni!!!!Akkor még nem tudod a nemét?
2013. febr. 21. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Genetikai uh nem a 18.héten van ? Én csütörtökön megyek a nyaki redő uh-ra, meg laborba.Védőnőnél tegnap voltam.

Én még mindig nagyon rosszul vagyok, egész napos hányinger, napi 2-3*hányás, szagundor, húst már 2 hónapja nem ettem, úgyhogy várom, hogy legyen jobb, legalább jó idő. hogy ne fázzak itthon a 25 fokban és ne legyek ilyen hullafáradt egész nap.

11+1hkm

2013. febr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nàlunk ezt is ugy mondjak 12.heti genetika!!!
2013. febr. 21. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:

En tegnap voltam a 12+0-an. Nalunk is minden tokeletesen rendben volt, raadasul 4d-re mentunk, + megcsinaltak a kombi tesztet is, illetve levettek hozza a vert. Nekem hal istennek 0 tunetem volt vegig, most sincs semmi, de a lanyommal is igy volt anno. Most is lanyt tippelt a szonografus, de annyira osszezarta a labait, hogy tenyleg csak halvany tippje volt. Viszont en ereztem/erzem is hogy lany, de ha kozbe megis fiu akar lenne, azt se hagyjuk ott a korhazban. Nekunk a legfontosabb hogy egeszseges legyen, a neme teljesen mindegy, az elsonel is igy volt :)

Amugy 1,8 lett a tarkoredo, es 56 cm a babo

2013. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56 cm? Nem 56 mm?
2013. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gratlálok a szép eredményeitekhez!!! További boldog és egészséges babavárást!!!!
2013. febr. 21. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!