Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31/32 hetes kismamik hogy...

31/32 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
görcsök, keményedés, fájások, lábdagadás, alvás, derékfájás, méhszájértékek, striák stb. ?
2013. febr. 22. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! 31+3, eddig nulla gorcs, csak jo sok (fajdalmatlan) kemenyedes...a labam jobban nez ki mint eddig a terhesseg alatt barmikor, nem tudom miert dagadt annyira a 20-as hetekben, most meg hirtelen minden rossz tunetem elmult a nyelocso egesen es a 4-5-6 reszletben alvason kivul :D Striaim nincsenek, gondolom majd lesznek, nem vagyok en olyan szerencses, a mehszaj meg mindig 3000. Ulni nemis a derekam miatt kenyelmetlen, hanem mert olyankor betamasztja magat a labaival a bal bordam ala, es vagy 5 centivel feljebb nyomja azt az oldalt, mar megcsodaltam a tukorben polo nelkul, hat eleg szornyu latvany :D

Te hogy vagy?

2013. febr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

31+5 vagyok. Pár napig volt görcsölés, elkezdtem megint a magnéziumot, azóta semmi. Keményedés, fájás, lábdagadás nincs, derékfájás csak néha. Striák egyenlőre nincsenek, bár kenem magam ezerrel, mert nagyon vékony a bőröm, és tuti lesznek (máshol már vannak régről -mell, comb, derék). Méhszájértéket nem nézett a doki, azt nem tudom.

Dolgozok még napi 14 órát, havi 15 napot, szóval az alvással nincs gond, csak néha az elalvással, mert este nagyon aktív, és néha annyira lubickol, hogy nem tudok elaludni tőle. De ha sikerül, akkor reggelig alszom...

2013. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nitu26 ***** válasza:

Szia!32+2napos kismama vagyok,nekem a derékfájás nagy fájdalmakat okoz,és igazából hiába is kenegetem nem sok mindent érek el vele.

Tegnap volt az elsö jóslófájásom,de legalább már ezt is tudom milyen...

Az alvás hááát,néha jót alszom éjszaka és a kisasszony is hagy aludni,van amikor meg rosszul is alszom+ő is lubickol :)

De ez már a vége és ez a neheze is egyben.Az elején nekem semmi gondom bajom nem volt,de tényleg semmi,de kb a 26héttöl egyre több negativ dolog előjött.

A méhszájam teljesen zárt,most voltam dokinál a múlt héten.

Mindenkinek kitartás és jó babavárást! ;)

2013. febr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A joslokra en is nagyon kivancsi vagyok, ha te a betoltott 32. utan erezted akkor mar nekem sem lehet sok hatra, bar a masodik alkalom utan biztos megutalom....na mindegy, egyelore nagyon varom :D
2013. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!