Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakran hallgatózhatok...

Milyen gyakran hallgatózhatok a magzati szívhanghallgatóval?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg, hogy minél kevesebb ideig hallgatózz, mert egy kicsit zavarod a babát. Nekem a doki mondta, hogy ha megnyugodtam, megtaláltam a szívhangot, akkor ne hallgatózzak tovább. A miénk rugdosni is szokta a készüléket egy idő után, de ne aggódj, baja nem lesz tőle. Egyéb dolgok is zavarják (hajszárító, tv, hangos zene, mobil...), de ha megszületik sem lesz burokban.

Teljesen rendszertelenül használtuk, az elején kb hetente vagy hetente 2-szer, de ha nagyon aggódtam, mert nem éreztem pl. a 18. hét után, akkor naponta is, most már, hogy majd szétrúgja a vesémet, csak akkor hallgatóm meg, ha szeretném tudni, hogy hogyan ver a szíve vagy csak hiányzik, hogy halljam is, ne csak érezzem. (kb 2 hetente)

Szerintem nagyon jó találmány, engem nagyon sokszor megnyugtatott és Apa sem maradt ki teljesen a babázásból(-:

2009. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!