Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10+3 naposan van esélyem...

10+3 naposan van esélyem hallani a pici babámat a magzati szívhanghallgatóval? Nektek mikor sikerült leghamarabb hallani és kb. hol?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A 16. héten, de sokáig kellett keresni. A hasam alján "kaptuk el", de csak kb. 10 másodpercre. Nem szeretik, ha hallgatják őket és elbújnak.
2009. okt. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi 11+5 hetesen hallottuk először, de mi akkor vettük csak a hallgatót. Általában csak az AngelSound alkalmas a 12. héttől hallgatni az ismertebb márkák közül (lehet, hogy van másfajta is, de én más márkából csak olyat ismerek pl. Bébégé, ami a 3. trimesztertől jó) Próbálkozz, de ne keseredj el, ha még nem hallod. Olajozd vagy vizezd be a hasadat. Minél vizesebb, annál élesebben lehet hallani. Először is tapogasd ki a saját pulzusod, hogy tudd, annak milyen az üteme. Ennél egy kb 2-szer gyorsabb, zakatoló hangot kell keresni. A hallgató nem mindig kell, hogy tapadjon a hasadra, nekünk volt olyan, hogy úgy hallottuk, ha félig az élére fordítottuk.
2009. okt. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

En ugy tudom, hogy a legkorabban is csak a 12. hettol hallhato. Nalunk ez be is vallt, 11 hetesen es 5-6 naposan (tehat a 12. heten) hallottam eloszor a 2. babam szivhangjat Angelsounds dopplerrel.

Az oka elvileg az, hogy a 12. hetig a meh meg a szemeremcsont mogott van es egyszeruen nincs olyan doppler, ami a csonton keresztul is atadna a szivhangot, ugyanis az leszigeteli.

Szerintem jelenleg max akkor fogod megtalalni, ha el van szamolva a terhessegi korod es valojaban mar idosebb vagy egy-masfel hettel.

Egyebkent kozvetlenul a szemeremdomb folott talaltam meg kicsit balra.

Az elso babammal csak a betoltott 14. heten hallottam eloszor, de ez lehetett amiatt is, hogy tapasztalatlanabb voltam, azt sem tudtam, hogy pontosan mit es hol kell keresni, illetve akkor a terhesseg elejetol sokat es gyorsan hiztam, volt haj a pocimon, ami most nem volt.

2009. okt. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Pontosítanék...azóta 10+5 hetes vagyok:-) Ez már valami :-) !!!
2009. okt. 27. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a köldököm alatt jobb oldalon hallottuk először, kb 11+4 hetesen, de a férjemnek nagy türelemre volt szüksége mire megtalálta. Megéri!
2009. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!