Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angel Sound szívhanghallgatóva...

Manka68 kérdése:

Angel Sound szívhanghallgatóval ki hányadik héten hallotta először a babája szívhangját?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
14. hét környékén hallottuk először. De csak úgy, ha jó sok testápolót kentünk a hasamra, és az érzékelőre.
2010. dec. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a mai napig semmit nem hallok vele, de biztosan bennem van a hiba. Még jó, hogy kölcsön kaptam és nem vettem :).
2010. dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. A lényeg lemaradt: 27 hetes km
2010. dec. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 11 hetesen hallottam vele, ultrahangos zselével és ugy hogy a védőnő mutatta meg hogyan csináljam. Nagyon jó dolog, én imádom. Most vagyok 34 hetes és azt szoktuk vele hallgatni amikor csuklik, tök vicces. :)
2010. dec. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ma vettem, 11+5 hetes vagyok, 5 percig eljátszottam vele, mire megtaláltam, de meg van, és ez a lényeg:D Ja és én babaolajat raktam rá, azzal is tökéletes, de van a csomagban olyan zselé, az is jó...ja és abszolút szuper, hogy rá lehet kötni a számítógépre, és rögtön fel is tudtam venni a kicsi szívhangját...amúgy írnak sok olyat, hogy a véráramlással össze lehet keverni, nos én ennek kikerülése érdekében felvettem a saját szívhangomat is, és ami hasonló ritmusú a pocaktájon, az a véráram...a babáé pedig tök egyértelmű, mert kétszer olyan gyorsan dübörög:) Az én kicsikém amúgy vicces volt, mert mikor már adtam volna fel, hogy áh , nem találom, beúszott a képbe, hagyta, hogy kicsit hallgassam, aztán arrébbúszott...és közben meg sem mozdítottam a készüléket:D vicces volt, először halk, majd nagyon hangos, majd halk:) de megmutatta magát:) Ez a lényeg, én jó szívvel ajánlom, először kételkedtem, de nem bánom, hogy megvettem:D Csak kár, hogy nem lehet egész nap hallgatni:D Nem akarom a picikét zavarni:D Majd holnap újra:D
2010. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
En vagyok aki irta hogy 11 hetesen talaltam meg a szivhangot, meg annyit hogy en is azt mondom hogy nem nagyon lehet osszekeverni a sajatoddal, mert a babae sokkal gyorsabb. En azt csinaltam, hogy az egyik kezemben fogtam a kutyut, a masikat pedig a szivemre tettem, igy ereztem amikor az en pulzusomat vette fel a gep. De tenyleg hallhato a kulonbseg.
2010. dec. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat lányok! Már megkaptam a készüléket, csak nekünk még kicsi a baba, holnap lesz 9 hetes. Még nem sikerült megtalálnom a szívhangját, de nem kenődtem el, majd ha kicsit nagyobb lesz, biztos meglesz. :o)

Két hét múlva újra megpróbáljuk. ;o)

2010. dec. 11. 07:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!