Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzati szívhanghallgatóval...

A magzati szívhanghallgatóval kb. mikortól érzékelhető a szívverés?

Figyelt kérdés
Ha írtok, azt is írjátok már meg légyszi, hogy milyen típust használtok ( használtatok )kétfélét találtam a neten ( AngelSounds és Bébésounds néven )
2009. jan. 27. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Igazából fogalmam sincs, hogy mikortól lehet hallani. Én ezt az eszközt egy teljesen felesleges dolognak tartom, még akkor is ha marketinggel úgy próbálják beállítani, hogy ez mennyire jó. Bőven elég annyi macera a babáknak amennyi a kötelező vizsgálatok alatt éri őket. A mamának is okozhat felesleges parát, ha hallani kellene, de még sem találja a szívhangot. Az én magánvéleményem, de szerintem egy teljesen felesleges eszköz.
2009. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nekem volt egy vetélésem ezért vettem hogy magam megnyugtassam.Nekem az angel sound van.Nagyon elégedett vagyok vele!!!!Mi a 10 hét 2. napjátol hallottuk.A dokim azt mondta hogy ritka hogy valaki ilyen korán hallja a baba szivét.De nállam bejött!Ez attol is függ milyen a testalkatod.Elvileg 2-3 naponta lehet használni pár percre.Nekem azt mondták nem árt a babának.Nem olyan erös mint az uh gép.De miota mozog(15 hét 2. napjátol) azota nem használom mert érzem.De engem anno nagyon megnyugtatott!Nekem az elözö babánal nem volt szivhang ezért ment el.Néha nem hallottam a szivét mert valahogy akkor ugy volt fordulva!Ilyenkor ne ijedj meg.én olyankor mindig hallottam hogy mocorgott,úszkált(azt hallani fogod!).Viszont más hangokat is hallani pl. a te szivhangod,köldök zsinor,belek mozgása.De ilyenkor a baba szive kb.140-et ver egy perc alatt szoval nagyon gyors.

Sok sikert!Jo hallgatozás!!!!!!

22 hetes kismama

2009. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia. Nekunk Angelsounds van. Bar mindenhol azt olvastam, hogy 10-12 het korul lehet hallani, az en babam racafolt. Pont 9 hetes volt amikor megkaptuk, persze ki is probaltuk, es nagyon jol hallottuk:-)))
2009. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok én 13hetes 6 napos kismama vagyok pár napja vettem én is Angelsound-ot.Én is meg vagyok elégedve vele.Korábban nekem is vetélésem volt.Egy héten 2 szer tervezem meghallgatni a szívhangot eddig mindig megtaláltam elsőre a pocaklakót:)és max egy percig hallgattam én is a kis szívverését.Ennyi még nem árt.De engem megnyugtat.
2010. febr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!