Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mások számára mikor volt...

Mások számára mikor volt érzékelhető, hogy mozog a babátok a pocakban?

Figyelt kérdés

Én tegnap este mintha éreztem volna, amikor ráraktam a hasamra a kezem és figyelem, hogy mozog. A férjem már aludt, így őt nem tudtam megkérdezni, hogy érzi-e vagy csak én érzem. Szerintetek lehetséges, nem korai?

18 km


2009. nov. 19. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én érezhetően a 20.héten éreztem Ő-t!De szerintem ez testalkat kérdése is!Szerintem lehetséges!
2009. nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szia!4 nekem 15+4napos voltam amikor elöször éreztem valamit bugyborékoláshoz hasonlitanám aztán ahogy betöltöttem a 16hetet azóta folyamatosan érzem !!a pici lányt 28+2hetes mami de az elsö válaszolonak igaza van ez test alkattól is függ!!boldog babavárást ja és nem korai neaggodj
2009. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

16 hetes voltam mikor először éreztem. A párom a kezével rá vagy 2 hétre érezte.

38km

2009. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Kb. 20 hetesen lehetett kint is érezni :)

Kb. 24 hetesen pedig már igazán látványos volt :)

2009. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lányok, nem a kismamáról van szó, hogy érzi-e a magzatmozgást, haenm KINT mikor érezhető, erről szól a kérdés, olvassatok figyelmesebben!!!


Kedves kérdező, szerintem érezhetted 18 hetesen, de nem biztos, hogy a párod is fogja, mert eleinte nehéz nekik elkülöníteni a többi mocorgástól: lélegzetvétel, szívdobogás, gyomor. Ha türelmes, és nagyon érdekli, pár alkalom múlva el tudja majd különíteni, és megismeri, érezni fogja a gyermekét :))) Beszélgessen is most már neki, egyre jobban fogja hallani, és meg is ismeri majd a hangját. Az enyémek rendesen kommunikálnak olykor :)))

2009. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kb. egy órája mozgott egy kicsit és érezte a férjem is!

Azért furcsa ez számomra mert pár napja éreztem én is először, hogy mintha ez már a baba lenne.

Olyan jó érzés volt! Türelmesen vártunk, de többet úgy látszik most nem akart mozogni, hogy mi is érezzük.

Boldog babavárást mindenkinek!

2009. nov. 19. 21:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Erezheted mar kivulrol is. En a 18. heten, tehat 17 hetesen es par naposan ereztem eloszor, de mar az is eros rugas volt. Par nappal kesobb, a 18. het betoltese utan mar a ferjem is elkapott egy rugast kivulrol, a keze a hasamon volt es erezte, nem en szoltam neki, hogy rugott a baba, hanem o kialtott fel. Aprankent mindennapossa valt.

Akkor pedig sokat hiztam a terhesseg elejen, tehat volt haj a pocakomon.


Most a masodik babat varom, a magzatmozgast bentrol mar a 14. heten ereztem, de a 17. hettol mar kezzel is, a ferjem ra egy hettel kapta el (igaz, most nem volt turelme es kevesebbet pihentette a hasamon a kezet). Pedig meret szerint ez a baba sem nagyobb, viszont most en vagyok vekony, a pocakom is feszes, nincs rajtam vedoreteg.

2009. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!