Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikreim lesznek, hogy dolgozzam...

Ikreim lesznek, hogy dolgozzam fel? (lent bőv)

Figyelt kérdés
Félek egy kicsit gyerekek. Férjem és a nagyszülők lesznek a segítségek. Tartok egy picit. Mekkora lesz a hasam, milyen kocsit vegyünk meg ilyenek. Segítsetek.
2009. nov. 20. 07:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A nővéremnek ikrei vannak. (Igaz már 30 körüliek) Én is szerettem volna ha ikreim születnek az első terhességkor, de nem lett. Igen a hasa nagyon nagy volt szülés előtt, de nagyon sok örömet adtak.

Ne izgulj, mindent meg fogsz tudni oldani.

Sok boldogságot!

2009. nov. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon őrültem ,hogy ikrek lesznek,aztán meg jól betojtam.Aztán megszülettek és jól el vagyunk a pocim nemvolt nagy ,mondta is a doki mindig ,hogy pici a babák 2600g-2890g-mmal jöttek a világra.A férjemen kívül nincs segítség,eleinte nagyon szétestem mert csak szopizni akartak nem tudtam semmit csinálni aztán felvettem a ritmust .Már 13 hónaposak! Kitartás ne tolj be! Jó dolog ikres szülőnek lenni!
2009. nov. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja a kocsi téma.Még picik voltak addig 1 kocsival jártunk,aztán 3 hón hónaposan le cseréltük iker sport babakocsira nem nagy és még most is tudjuk használni,igaz már nem nagyon akarnak bele ülni inkább sétálnak!
2009. nov. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2009. nov. 20. 08:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, én is betojnék egy ilyen hír hallatán. De ha első gyerekek, akkor 1 gyerekkel is bele kell jönni a dolgokba. És minden ikres szülőtől azt hallom, hogy NEM KÉTSZER nehezebb, hanem csak egy picit, viszont KÉTSZER TÖBB boldogság. Nehéz lesz az eleje biztos, de bele fogtok jönni és utána gördülékenyen fog menni minden. Mint minden más az életben. Nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok!
2009. nov. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A férjem kis testvérei most 12 évesek ők ikrek, fiú-lány.

Őneki van tapasztalata valamennyi.

2009. nov. 20. 09:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk harmadikra sikerült,két fiú után szerettünk volna egy kislányt,és két kislány lett.:)))A terhesség nem egy álom,mert több a lehetőség a komplikációkra,hatalmas lesz a pocak,gyakoribb a vizesedés,toxémia,koraszülés,de nekem annak ellenére,h 35 éves korom után szültem őket,semmi gondom nem volt,a 40. héten indítani kellett a szülést,és normál úton,egy óra alatt megvolt két,3kg fölötti baba.Szinte mindenki azt mondta,lehetetlen csak szoptatni ikreket,hát nem lehetetlen,a lányok 6 hónapos korukig csak anyatejesek voltak.Szerezz be egy ikres szoptatóspárnát,én azzal egyedül is le tudtam "vezényelni" egyszerre a két lány szoptatását.

Persze,sokszor nehezebbnek tűnik mint egy szingli babát nevelni,de pl sokkal hamarabb lefoglalják egymást,már nagyon korán játszanak egymással,ezért sokkal könnyebb volt mellettük megoldani az egyéb dolgokat.Rengeteg ismerőst szereztünk,mert az ikresek egy külön kis társaságot alkotnak,sokkal könnyebben beszédbe elegyednek egymással,mint szingli babás kismama.:))Fantasztikus dolog ikreket nevelni,pláne így,h már van két gyerekem,és látom a különbségeket.

Babakocsit én neten rendeltem,sokkal nagyobb a választék.Nekünk egy egymás melletti kocsink volt,olyan széles,ami simán befér egy normál lakásajtón.Külön lehetett dönteni az üléseket,én szeretem a joggereket,úgyh 3 kerekű volt,az első bolygósítható,így helyben meglehetett fordulni vele.Én nagyon szerettem,3 éves korukig használtuk.Jó nagy kosara volt,belefért a nagybevásárlás.:))

2009. nov. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Gratulálok a babákhoz! :D Nekünk egy pici lányunk van, de a párom örült volna ha több babánk született volna. Biztos bele kell jönni az elején lesznek nehézségek föleg ha első babák de egynél is így van.

Néztem nektek kocsikat nekem az egymás mögötti kocsik jobban tetszenek azért mert ha szük helyen el akarsz menni lehet nem férsz el egymás melletti kocsival. Ne haragudj ha bonyolult voltam.

[link]


A Bambinotól rendeltünk már dolgokat és nagyon kedves az Ágnes mostanában vannak igen jó akciók ha gondolod néz körül.

2009. nov. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Bocsi utolsó vagyok, véletlenül megnyomtam a válasz küldést! A hasról annyit hogy nekem is nagy hasam volt utólag kiderült nagy babánk született 4200g.


Sok Boldogságot kívánok Nektek!

2009. nov. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
óó nagyon köszi, remélem megbírkozunk velük, nekem a 3 kerekű iker kocsik jönnek be.
2009. nov. 20. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!