Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méh növekedése szakaszos?

A méh növekedése szakaszos?

Figyelt kérdés

Második trimeszter elején járok. Az utóbbi hetekben heti 1-2 alkalommal, 1-2 napig rendesen érzem a méhemet, környékén. Sajog, húzódik.

Utána napokig csend.

Ez másnál is így volt, ilyen szakaszosan nőne?


2013. nov. 10. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én is pont így vagyok ezzel. 21 hetes vagyok, és van,h 1 napig húzódik, utána napokig semmi. Biztos van, amikor többet nő. De gondolom, van aki egyáltalán nem is érzi.
2013. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok/voltam vele. A 22-28 hét között éreztem leginkább. Azóta is szépen nő, de mostanában nem érzem annyira :). 31 hetes vagyok.
2013. nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szakaszos, mert én mindig görcsölök, ha elkezd intenzíven nőni. Most 26 hetes vagyok és a hét elejétől kezdve megint keményedek, görcsölök, pedig 4000 mg magnéziumot szedek. A doki szerint csak intenzíven nőni kezdett a méhem. Ezen nem is csodálkozok, hiszen a gyerek is hetente 100-200 grammot hízik már :)
2013. nov. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem tuti. én is ezt érzem a 12.héttől kb.

sőt mostmar azt is hogy egy egy ijen huzódós idöszak utan a pici egyre furabb helyeken rukapal. Pl egy hete a köldökömnél mocorgott. tegnap meg1-2 ujjnyival fejjebb. szoval egyre nagyobb teret követel maganak.

22hkm

2013. nov. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam :)

Valamiért az élt bennem, hogy ez egy lassú, folytonos növekedés, ezért furcsállottam, hogy egy napig mintha követ görgetnének a hasam aljában, aztán napokig semmi.


Dokihoz is szonográfus után két nappal mentem, mm-re ugyanakkorának mérte a magzatot. Ott azon csodálkoztam el, hogy két napig mi a fene történt, hogy egy picit sem nőtt. Aztán másnap úgy feszült az alvázam, hogy szerintem ott rádobott egy egész centit.

2013. nov. 11. 18:19
 6/6 anonim ***** válasza:
o he aggodj, tök eltérően mérnek. ahány gép ahány orvos mind mast fog mérni. biztos lattad hogy ők kézzel illesztik a mércét az adott mérnivalohoz. ha csak 1milivel kissebbre huzza mar nem ugyanaz. biztos nött. hisz az a dolga. egy nap alatt fél-1milit nönek és azt nagyon könnyu benézni.
2013. nov. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!