Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy 21 hetesen alul...

Normális hogy 21 hetesen alul fáj néha egy kicsit a hasam? Ez is a méh növekedése miatt lenne?

Figyelt kérdés
Nem elviselhetetlen, de érzem!
2013. ápr. 28. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy milyen fájdalom. Ha az a feszítő érzés, akkor igen, a méh növekedését érzed. Elvileg magnézium mellett nem is nagyon szabadna jelentkeznie. Viszont a legjobb, ha a védőnővel beszélsz. Ő szerintem elérhetőbb, mint az orvos, és neki meg is tudod mutatni, hol fáj.

Szerintem, egyébként csak a méh növekedése, nem hiszem, hogy baj lenne.


24 hkm

2013. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van hogy belenyilal es par percig erzem,vagy ha rosszul mozdulok.Oldalt es alul azok a mehtarto szalagok.:) Az normalis.24 hetes
2013. ápr. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak neo feroo folgamma-t szedek. A fájdalom nem olyan hogy nem tudom elviselni, csak néha érzem, hogy jelen van! Nem is mensi szerűen fáj. A baba aktív, mozog, én is úgy gondoltam, hogy nincs baj csak a szalagok, hogy nő a baba. Védőnőhöz pénteken megyek majd megemlítem neki!
2013. ápr. 29. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!