Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek van hasatok 12-13 hetesen?

Nektek van hasatok 12-13 hetesen?

Figyelt kérdés
Engem mindig idősebbnek tippelnek.
2013. ápr. 27. 23:46
 1/8 anonim válasza:
Szerintem, amikor ennyi idős voltam, volt hasam, de már nem emlékszem.
2013. ápr. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hasam terhesség nélkül is volt. Ilyenkor én még azt sem tudtam, hogy babát várok..14. héten derült ki, rendes terhespocakom valamikor a hatodik hónap vègètôl alakulgatott.
2013. ápr. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt sajnos, most 17 hetes vagyok, és most is nagyobbnak érzem a hasam mint kellene. Az orvos és a védőnő szerint viszont nincs gond. Hát nem tudom, eddig híztam 5 kg-t, és szerintem még fog feljönni bőven, pedig nagyon figyelek az étkezésekre, és sokat mozgok.
2013. ápr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Durva, de rajtam 7 hetesen látszik, hogy babát várok. délutánra, olyan a pocakom, mint egy kisebb dinnye. második baba, talán azért...
2013. ápr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12 hetes vagyok, 157 cm,62 kg, Látszik:d a doki is mondja , hogy szépen kerekedek:) De inkább a puffadás miatt van szerintem, meg a kajálás miatt. Mondjuk én eddig 2 kg.t híztam, hányigner, rosszullét, semmi nem volt:)
2013. ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem hiztam még,bár az indulóm nem kevés.De szép kerek...:D
2013. ápr. 28. 14:43
 7/8 szter77 válasza:
Én 10 hetesen kezdtem kerekedni, először úgy tűnt, hogy csak felszedtem pár kilót, de a 12.hétre határozottan kismama formám lett. :-) Ez mindenkinél más és más, nem kell rajta izgulni. Ha van legyél büszke rá! :-)
2013. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
13 hetes vagyok, kerekedik a pocak,de lehet külső szemlelőnek csak a jól bezabalt kategoriaba tartozom:-) :-) :-)
2013. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!