Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, hogy ennyire belassult a...

Baj, hogy ennyire belassult a babám növekedése?

Figyelt kérdés
4 hete voltam UH, ott még 6 nappal nagyobb volt, mint a számítás alapján, ma pedig 1 nappal kisebb. Tehát 4 hét alatt csak 3 hétnek megfelelő növekedést produkált. Ugye nem baj ez? (Dokitól elfeledtem megkérdezni, egyébként mindent rendben talált.)
2013. júl. 22. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a doki nem szólt, akkor minden rendben is van. Változó a növekedési üteme a babáknak, lehet, hogy a Te picid 4-5 héttel ezelőtt nőtt nagyot, azóta mással volt elfoglalva :-) Ha 2 héttel lenne kisebb, mint a normális, akkor kellene elgondolkodni, hogy van-e valami gond, de ez így szerintem teljesen OK. Nekem is volt olyan hét, amikor kb egy mm-t se nőtt. Mennyi idősek vagytok? Boldog Babavárást! 22 hkm
2013. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
26 hetes vagyok. Köszönöm szépen! :) Igen, nekem is az jutott eszembe, hogy mást produkált, talán a szerveit érleli gőzerővel, vagy az izmait növeszti, mert úgy talajtornázik odabent, hogy öröm nézni. :D
2013. júl. 22. 13:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a doki mindent rendben talált, akkor nem lesz semmi baj :)


Esetleg ha megteheted egy magán UH-ra jelentkezz be, és kérd ki a véleményét ott is a szonográfusnak. :)


Szurkolok értetek

2013. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!