Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség vége felé, kb. a...

A terhesség vége felé, kb. a 34. hét után mindenkinek belassult a babája?

Figyelt kérdés
nekem mostanában nem produkálja magát.
2013. ápr. 7. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem túlzottan. Eddig szinte egész nap rugdalt, most már csak napi kb. 2 órát összesen. Nagyon lelassult. Aggódtam is érte, voltam uh-on, de nincs semmi gond, csak már kevesebb a helye. És gondolom rákészülnek a szülésre:)
2013. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, általában belassulnak, de ez sincs kőbe vésve.

Lányom pl. végig nagyon aktív volt, talán az utolsó 1-2 napon nem annyira.

Viszont normális, amit érzel, és a lényeg az, hogy érezd őt.

2013. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Majdnem fél kg cukrot ettem este, hogy felébredjen. Ez hatott, de már indulni akartam az ügyeletre.

Olyan mintha egyre fáradna. Most tartok 36+3 -næl és emiatt nem bánnám, ha már kibújna. Nagyon félek, hogy, most lesz vmi baja.

2013. ápr. 7. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Szerintem mindenképp menj el egy uh-ra.
2013. ápr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha ébren van és 10nél kevesebbet mozog egy óra alatt akkor lehet már nem érzi bent jól magát.én a 38 hetet taposom és nagyon aktív
2013. ápr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a 38. hétben vagyok, és szinte egész nap aktív. Már nem rugdal, csak helyezkedik jobbról-balra, ide-oda, de néha elég fájdalmas is...
2013. ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
én a 37. hétben vagyok és már egyáltalán nem aktív. keveset mozog az elejétől, most még inkább...ő ilyen kis nyugis baba, mindegyikük más. ha már rég nem érzem őt, akkor bevilágítok neki lámpával, arra megmozdul picit, én meg megnyugszom :-)
2013. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!