Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti vérzésen...

Terhesség alatti vérzésen átesett kismamák?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 6 hét 3 napos várandós. Lombikbaba, előzményeimben két méhenkívüli (petevezetékeim nincsenek már emiatt)vetélés missed ab.al vannak. Utrogestant 3x3 és Duphastont 3x1-ben kapok és szedek magne b6ot 3x1, c.vitamint, femibiont. eddig minden rendben volt, ma délelőtt minden előjel nélkül elöntött a vér. Élénkpiros, nem darabos és nem görcsökkel. Gondolhatjátok. azonnal felhívtam a dokit,aki elindult a Kaáliba és én is autóval. Már teljesen kikészültem, és felkészültem arra,hogy elveszítettük a babát. viszont az ultrahang szerint a baba jól van, ezerrel vert a kis szíve, meghallgattuk, csodálatos volt. a petezsák körül nem látszik bevérzés, és a vérzés sem a méhből jön, a méhszáj zárt. Most fekvés ezerrel,de oly jól jönne most pozitív példa,hogy van akinek volt hasonló vérzése és mégis megmaradt a babája. az azért jó,hogy zárt a méhszáj, és van szívhang? és nincsenek görcsök? lehet,hogy valami ér megpattant, mert a vérzés olyan "folyós élénkpiros " volt,mint amikor valakinek hirtelen elered az orra vére, majd eláll. Vélemények? Tapasztalatok?
2013. okt. 27. 14:52
1 2 3
 11/22 Soluna ***** válasza:
Szia! Nagyon szorítok! Nekem a doki azt mondta, hogy nem kell megijedni. Feküdj , pihenj beszélj hozzá :) Nemi élettől mi el lettünk tiltva végig. Pár nap alatt elmúlt, kiválóan vagyunk. Nem lesz semmi baj. Drukkolok 37 h km :)
2013. okt. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nekem a 4. és a 8. héten is volt menstruációm, ugyan csak rövid, azóta semmi, és most kezdem a 27. hetet :)

Elsőre én is nagyon megijedtem, a 12. hétig nem is mertem beleélni magam. A dokival beszélgetve derült ki, hogy nagyon sok nő vérzik a terhesség alatt, én nem is gondoltam volna.

2013. okt. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
sziasztok. most ebéd után megint jött egy adag vér. felmentünk a szülészeti klinikára, ott a privát orvosom megnézett ultrahanggal, a petezsák felső pólusánál folyadék van. nem haematóma, hanem folyadék. ez még tegnap nem volt ott. ez okozza a vérzést. a baba jól van, szívműködés rendben, hallhattuk is. remélem felszívódik ez a folyadék, valaki tudja mit is jelenthet ez pontosan? Mondta a dokim mikor kérdeztem,de igazából annyira az ultrahangra koncentráltam,hogy szinte csak a felét hallottam. valami olyat mondott,hogy amikor a méhlepény kezd kialakulni és csatlakozni, akkor szokott ilyen előfordulni. szigorú pihenés és reménykedni,hogy felszívódik, mert vérzés még várható és nehogy elsodorja a babát...ha erős , görcsös, darabos lenne a vérzés, azonnal kórház. hát most csöppet sem lettem nyugodtabb, sőt...
2013. okt. 28. 14:05
 14/22 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly 2 vetélésem volt.most 8hetesen elöntött a vér,de a babának nem lett semmi baja.Már 27hetes kismama vagyok és eddig semmi probléma nem volt,reméljük,hogy így is marad.Amennyit tudok pihenek és magnéziumot szedek.
2013. okt. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
az lemaradt,hogy nem tudták mitöl volt a vérzés.kb.1hétig tartott ugy,hogy egy nap volt másik nap nem és utána teljesen elmult.Utrogestan kupot használtam a 16.hétig,napi 2x1-et.
2013. okt. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
sziaztok, ha valaki még olvasná. Ma voltunk uh-n minden rendben, kicsi szív csodálatosan dobog, és már van ülőmagasságunk is, crl: 4,2mm:)
2013. okt. 30. 15:39
 17/22 anonim ***** válasza:
húú, nagy gratula!!!! első vagyok. :)
2013. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Juhúúú, 4,2 mm-es óriás! Reméljük így megy rendben tovább is!
2013. okt. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Soluna ***** válasza:
Drukkolok!!!! Pihenj sokat! Szedd a magnéziumot! És ne idegeskedj! Minden rendben lesz!!! Pihenés , alvás..
2013. okt. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök! Kitartás mindkettőtöknek!!!!
2013. okt. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!