Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha választhatnál, mikor...

Ha választhatnál, mikor lennél inkább kismama, télen vagy nyáron?

Figyelt kérdés

Melyik hónapban szültél, ez alapján várom a tapasztalatokat.

Bár ez inkább közvélemény-kutatás.. :)



2013. okt. 25. 16:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szeptemberben szültem, és tök jó volt nyáron terhesnek lenni. Viszont kipróbálnék egy tavaszi, nyár eleji picibabás időszakot is. Nem kell őket annyira agyonöltöztetni, mint az őszi-téli babákat.
2013. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mindegyik évszakos terheségnek és szülésnek,van előnye és hátránya. tavaszi meg őszi baba jo
2013. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én most fogok szülni novemberben első baba! A nyári időszak borzalmas volt nagyon rosszul viseltem a hőséget nem is nagyon mentem itthonról sehová sem nagyon sokat voltam rosszul! Amióta ősz van sokkal jobb nincs olyan meleg pont jó ezt az időd próbálom kiélvezni amíg lehet! De télen sem biztos hogy jobb lenne mert akkor meg csúsznak a járdák az utak és a vastagabb is melegebb ruháktól nehezebben is mozog az ember!

37hkm :)

2013. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Idén augusztusban szültem,szörnyen meleg nyár volt,nagyon szenvedtem.Egyetlen előnye az volt,hogy nem kellett rétegesen öltözni.Inkább télen lennék "nagypocakos".
2013. okt. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!