Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikresek, hányadik hétben...

Ikresek, hányadik hétben vagytok, mikorra írtak ki titeket, hogy viselitek a terhességet, kihez jártok?

Figyelt kérdés

2013. okt. 23. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szia! Holnap töltjük a 20. hetet. 2 hete érzem a mocorgást. Az egyik babát jobban érzem mert hátsó és mellső fali lepény van. Kétpetéjűek lesznek, és csajok :) Tegnap egyszerre mozdult mindkettő. Nagyon jó érzés volt. :)Március 13-ra vagyok kiírva, magándokihoz járunk. Amúgy lombikbabák.
2013. okt. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem is lombik, második terhesség, és még nem láttak csak két petezsákot, de még csak az 5. héten vagyok. Előző sajnos a 20. héten megszakadt. Nagyon félek. Téged hogy vizsgált meg a doki eddig??
2013. okt. 23. 10:11
 3/12 anonim ***** válasza:

Magán dokihoz járunk. Idáig csak a méhszájat nézte és hogy mekkora méh nagysága. Ultrahangot 2X csinált. És ezen kívül még voltunk 12 és 19. heti genetikai uh-n.

Ha megkérdezhetem: mitől ment el a babád 20 hetesen? És miért kell nálatok a lombik? Milyen gyógyszereket szedsz?

2013. okt. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom az igazi okat a vetelesnek. Annyi volt a papirra irva, h egeszseges magzatok, beverzes a placentan. Es annyit mondtak szules elott, hogy kinyilt a mehszajam, emeltem-e valamit. De nem tudom. Nem tunt fel.
2013. okt. 24. 15:22
 5/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami történt. Kicsit azért én is parás vagyok nagyon féltem őket.

És mi miatt kell a lombik?

Nekem Ir, pco, trombózishajlam. Emiatt napi 0.6-os clexant kell szúrni hogy ne legyen gond.

2013. okt. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem is Pcos-m van, ir csak nagyon gyenge, szedek letroxot is. E miatt kell a lombik.
2013. okt. 25. 15:14
 7/12 anonim ***** válasza:

Értem. És mikor volta a vesztésed akkor milyen gyógyszert, vitaminokat szedtél?

Mert én kapom az injekciót, femibiont, és napi 3x1 magnerotot.

2013. okt. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mar majdnem egy eve tortent, eakkor, ha jol emlékszem szedtem magnerotot 3x1et, e v7tamint, elevitet, mert abban nincs jod, es a pajzsmirigy alulmukod3s miatt azt nem nagyon lehet szedni. 12. Het vegen hagytam abba az utrogestant, meg szerintem vagy a 18. het korul az aszpirin protektet, nem tudom rutascorbint szedtem e meg, vagy mar azt sem. Ha minden jol megy, most nem nagyon szeretnem abbahagyni az aszpirint, csak tavaly verzett az orrom, es nem mertem tovabb szedni. Utana csak a tejapasztot szedtem.

Onszorgalombol megcsinaltattam a leiden mutacios trombofilia vizsgalatot, elvileg jo lett az eredmenyem. Nagyon remelem most minden rendben lesz, bar meg a keddi uh az elso, hogy van e valakina petezsakban.. :)

2013. okt. 26. 11:32
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát szurkolok hogy rendben legyen minden kedden! Majd írd meg!

Nekem ezen a leiden mutációs dolognál derült ki a trombózishajlam. A beülti napjától kapom az injekciót. Szerintem mi ennek az injekciónak köszönhetjük a babákat.

2013. okt. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves 9es! Neked verbol allapitottak meg a leident? Mi volt a papirra irva? Mert en nem kaptam rendes valaszt a dokitol.
2013. okt. 27. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!