Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres kismamák hogy viselitek...

Ikres kismamák hogy viselitek a terhességet?

Figyelt kérdés
mi most 25 hetesek vagyunk a fiúkkal, egyre nehezebben viselem, éjszaka nem tudok aludni a lábaim nagyon sokat fájnak, a picik általában éjszaka vannak fent már szinte sehogy se kényelmes az "A" baba fejjel lefelé van a "B" baba keresztben van a jobb mellem alatt van a feje. az állandó ránehezedő súlytól aranyerem lett sehogy sem kényelmes már.eddig elég sokat híztam pedig nem ettem sokat, bár a múlt hónapban csak másfél kilót híztam köszönhetően a gyomorsavnak

2013. jan. 15. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Gratula a babákhoz!Kitartás.Én csak egyet szültem de,nem volt könnyű a terhesség sem.Én 23 kilót híztam de a java szülés után lement (a sok víz)3 kiló azóta is rajtam van.De nekem eggyel is hatalmas hasam volt mindenki azthitte ikreim lesznek.Pedig csak egy kis 4 kilós volt!Nekem csak a hasam volt nagy.De a bőröm sajnos megnyúlt,nem valami szép!Már nincs sok ,kitartást a hátralévő kis időhöz még!!És sok boldogságot a picikhez!!
2013. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 15hetes ikerterhes vagyok(a nemüket még nem tudjuk),de már a 6.héttől kezdve nagyon rosszul viselem a terhességemet.A kezdetekben napi 24órás émelygés és hányinger kínzott,már akkor sem tudtam aludni.Sokszor felkeltem hajnalban,hogy éhes vagyok.Aztán a hányingernek "végterméke":S is lett.Hetekig hánytam minden nap, többször is.Hál'Istennek kórházba nem kerültem,de közel álltunk hozzá.Szinte csak feküdni szoktam,alig mozgok(veszélyeztetett voltam többszöri pecsételés/vérzés miatt).A derekam már hetek óta nagyon hamar megfájdul,pedig a hasam még nem olyan nagy.1kg-t híztam,vékony alkat vagyok. A gyomorsav,s az aranyér nálam is üdvözölt 'látogatók. Szóval nagyon nagyon nehezen viselem:(,a borzasztó rosszullétek,a bezártság sokszor kikészítenek. Nektek van fogadott orvosotok?
2013. jan. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok én is. Nekem ugyanez volt, párnákat ölelgettem és tettem a lábaim közé is, hogy kényelmes legyen. Igyekezz nagyon sokat pihenni, még ha erősnek is érzed magad. Nagyon fontos minden nap, amit bent tudnak tölteni.

Nekem a fekvésük is ugyanígy volt, mint Nálad, végül szülés közben B baba mégis megfordult és szépen kijött egy pár perccel később. Nekem a gyomromat nyomta nagyon és fájt, mindig ki kellett húzni magam.

Kitartás!

2013. jan. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek aki válaszolt, amikor terveztük hogy babánk lesz, úgy beszéltük meg hogy lesz fogadott orvos, de mikor kiderült hogy ketten vannak úgy döntöttünk hogy nem fér bele hogy orvosra annyit költsünk, de most már egyre jobban úgy érzem hogy jobb lenne ha lenne egy orvos,akkor legalább sürübben láthatnám őket, majd meglátjuk. mindenkinek sok kitartást kívánok! sokan szeretnének ikreket biztos nagy boldogság, de nagyon nehéz, kívánom hogy minnél tovább bent maradjanak, de egyre nehezebb
2013. jan. 16. 09:52
 5/5 anonim ***** válasza:

32 hetes vagyok.Egy fiú és egy lány lakik a pocakban.Van már egy majdnem 4 éves lányunk is.

Én már baromira szenvedek.NEm tudok aludni, max ülve.A gyomrom nekem is fáj, sokat keményedek.Kb minden bajom van.:))

2013. jan. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!