Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet észre venni ha...

Hogyan lehet észre venni ha szivárog a magzatvíz?

Figyelt kérdés
39 hetes vagyok és megfordult a fejemben mi van ha szivárog csak mondjuk nem veszem észre mert mondjuk csak picit, ami nem olyan feltünő a tisztasági betéten.
2008. júl. 7. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó esetben a magzatvíznek nincs színe.Ezért szín alapján nem csak nedvesség alapján fogod észre venni aha szivárog. Nekem az elsőszülésem így indult be, olyan érzés mintha bepisilnél folyamatosan akaratod ellenére. Ilyen esetben a kórházban antibiotikumot kötnek be, mert nagy a fertőzés veszélye. Mivel nem gondoltam, hogy szülők én már csak fájásokkor mentem be. Gyorsan meg lett.
2008. júl. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tényleg olyan érzés mintha pisilnél csak nem tudod megálitani,nyugi észre fogod venni....nekem nem kötötek be infuziot pedig reggel 7:30kor elkezdtet folyni a magzatviz és este 6ig mig meg nem lett a baba adig szivárgott.szerencsére majdnem végig sétálhatam a folyoson.sok sikert jó babázást:)
2008. júl. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!