Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan veszed eszre ha szivaro...

Renata julia kérdése:

Honnan veszed eszre ha szivarog a magzatviz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez nehéz ügy. Elméletileg ha színtelen-szagtalan valami lesz a bugyidon, és újabb és újabb betétet eláztat.


Gyakorlatilag második babámnál két nappal a szülés előtt ici-picit szivárogni kezdett nekem, de csak a WC-n ülve, és ha előre dőltem, akkor szivárgott. Bementünk a kórházba, megvizsgáltak (teljesen más, fekvő pozícióban), és azt mondták, hogy ez nem magzatvíz volt. A szülésznő adott nekem egy darab tesztcsíkot, ami aznap délután otthon szépen zöldre színeződött, ahogy kell (magzatvíz esetén). Azért is biztos voltam benne, mert megkönnyebbült a pocakom nagyon erős feszítése (az átlagosnál több magzatvizem volt). Nagyon rosszul érintett engem ez a "felesleges" kórháztúra, úgy döntöttem, amíg nincs fájás, nem megyek sehova. Másfél nap múlva indult.

2011. febr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Erosebb mint a folyas sokkal, nekem legalabb is egy tisztasagi betet majdnem tele lett, szintelen. Meg aznap este elfolyt a magzatviz es mentem szulni.

Erzed ha folydogalna picit is..

2011. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Nekem a császárig szivárgott aznap, kb 10 részletben jött ki. :) Olyan mint a vérzésnél, ülés után ha felállsz nagyobb adag jön. Olyan az érzés mintha bepisilnél, nem tudod eltéveszteni. Az első adag után beraktam egy wc papír darabot, azon néztem h átázik-e. A betét nem jó mert beszívja. Én is féltem h nem veszem észre h magzatvíz, de így utólag nézve kizárt h nem veszed észre. :)
2011. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat en azert gyanakodtam a magzatviz szivagasra mert egy este rengeteget kellet pisiljek es pisiles utan valami szintelen folyadek ment tolem eleg nagy mennyisegben!Kicsit paras vagyok ezert megilyedtem de az orvosom eleg durva es nem merem felhivni!egy 28 hetes kismami
2011. febr. 25. 18:25
 5/9 anonim ***** válasza:

ez nem vicc! Hívd fel ha gyanakszol!

Olyan is lehet, h csak kicsit szivárog, meg olyan is hogy abbamarada, mert a baba úgy fordul ,h elzárja az utat.

Ilyankor nagy a fertőzés kockázata, úgyhogy ha gyanús, szard le h milyen a doki, inkább szúrjon le, ha nincs semmi, de menj orvoshoz!!!

2011. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Lehetséges, hogy ilyen híg folyásod van, de ha nem vagy biztos, akkor igenis a dokival kell (legalább) beszélni.

Egyet értek az előttem szólóval, ez nem játék. (Én azt gondoltam a kérdésből, hogy már szülés előtt állsz nem sokkal)


Csak zárójelben kérdezem meg, biztos hogy egy olyan dokinál akarsz szülni, akit nem mersz felhívni?

Még nem késő váltani...

2011. febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én segíteni nem tudok, mert bár van két lánykám, programozott császár volt, fogalmam sincs milyen a magzatvíz.

De pár napja én is megijedtem. Elmentem wc-re, és ahogy álltam fel, nagy mennyiségű színtelen, szagtalan folyadék folyt ki. Olyan lett még a gatyám is.

Azonnal hívtam a dokim, 10perc múlva bent voltam a vizsgálóban. Nem magzatvíz!

Hanem a kicsi súlya olyan nagy, hogy ha rosszul fordul vagy rúg, és eltalálja a hólyagom környékét, akkor előfordulhat spontán vizelés.

De azért ijesztő volt.

Ráadásul nekem nyitott méhszájam van, plusz óriási baba, és napi 7liter folyadék minimum....

Szóval muszáj bemenned a dokihoz! Legalább megnyugszol, ha nincs semmi.

2011. febr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok felhivom a dokimat a jovo heten.Azota nem volt folyasom es gondolom a canesten kremtol lehetett a folyas mert maskor is tapasztaltam hasonlot a kanesten utan!A BABA sokat mozog jol van es a mehszajam is zart mert elotte 3napal neztek meg!
2011. febr. 26. 10:01
 9/9 anonim ***** válasza:
azért 3 nap alatt sokminden megtörténhet, dehát te tudod
2011. febr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!