Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van akkor, ha "csak"...

Mi van akkor, ha "csak" szivárog a magzatvíz, és én nem veszem észre?

Figyelt kérdés
Minden alkalommal jönnek utána a fájások? És ha nem, és nem veszem észre, lehet baj? 37 hetes terhes vagyok, és kicsit izgulok, első baba lesz!
2011. jan. 18. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 36+5 hetesen kezdett el szivárogni, nem lehet nem észrevenni. Olyan volt, mint a nálam egyébként is jelentős mértékben lévő folyás, csak több és minden mozdulatra jött kicsi. Nem volt kétségem. Bementünk, ügy. szülésznő szerint nem az, hazazavart. Aztán 6 óra múlva robbant, akkor már nem csepegett... fájásom egy sem volt, sem a szivárgás alatt, sem utána, sajna császár is lett a végén. Tehát fájás nem mindig következik utána. De észre fogod venni, ha szivárog. Szép szülést!
2011. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a gyógyszertárban lehet kapni valamilyen tesztet, ami kimutatja, hogy ami csurog az magzatvíz vagy csak folyás.
2011. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap derült ki az UH-n, hogy szivárog. Én pl. nem vettem/veszem észre. Holnap találkozom a szülésznővel nst után, majd ő megmondja, hogy ilyenkor mi van. Egy kicsit én is izgulok, mert semmilyen fájást nem érzek, meg ez hogy nem vettem észre... Ma töltöttem a 40. hetet
2011. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 38 hetes uh-n vették észre, hogy eltünt a magzatvíz jelentős része. Tényleg észrevehetetlenül szivárgott el. Nem tűnt fel, mert egyébként is volt folyásom. Engem azonnal bent fogtak és a fiam érdekében 2 nap múlva megindították a szülést.
2011. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Húú, én is ettől félek, hogy nem veszem észre!
2011. jan. 18. 19:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ilyen teszt nem kapható sajnos, csak ebay-en találtam nagyon drágán, de régen tényleg volt. De a lakmuszpapír kapható, azzal is meg lehet nézni. Ha jól tudom, akkor a magzatvíz lúgos (8-8.5 pH-val), míg minden más semleges, vagy enyhén savas. Nekem tényleg nem volt észrevétlen, de ezek szerint olyan is előfordul. Biztos minden rendben lesz.
2011. jan. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!