Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek, mert nem túl...

Nagyon félek, mert nem túl jók a vérvételeredményeim, és segítségre lenne szükségem! Van miért izgulnom?

Figyelt kérdés
A védőnőm se tudom elérni..!Fehérvérselytszám:13,30G/l aminek 4-11 között kellene lennie,Absz.neutrophil szám10.79,aminek 2-7 között kéne lennie, Neutrophil 81.1%,aminek 40-74 között kellene lennie,Lymphocyta 11.4%,aminek 19-48 között kellene lennie, vvt süllyedés 22mm/h 6-11 lenne a jó!
2008. júl. 5. 14:35
 1/8 A kérdező kommentje:

Ezt az afp-vel eggyütt csinálták meg 16 hetén,csak ezért nekem kellett érte mennem,és nem tudom senkitől megkérdezni,tudom,hogy nem hétköznapi kérdés,de ha tud valaki segítsen,mert rettentően izgulok miatta!

Előre is köszönöm!

2008. júl. 5. 14:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka az a várandós,akinek minden értéke a határok között van.Várandósság alatt felborul a vérkép is.Ne aggódj,a te vérképed teljesen megfelel egy várandós nőének.
2008. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ezek egyáltalán nem rémes adatok. Kis fokú eltérés mindenkinek van, ez a terhességgel függ össze. Ha lenne valami gáz, akkor a véreredményed végén fel lenne tüntetve, és kérnék a további vizsgálatokat is. Nyugi, ez legyen a legkisebb problémád a terhesség alatt! Boldog babavárást! 28 hetes kismami
2008. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A vérsüllyedés várandósoknál magasabb lehet. Az én sógornőmnek 70 volt, és semmi baja nem volt. A többi érték is megemelkedhet, ne aggódj.Azért a dokinak mutasd meg.

Üdv

2008. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért egyáltalán ne nyugodj meg,hogy minden oké,csak azért mert szerintünk még beleférnek az értékek.Mi nem vagyunk orvosok,csak a dokid tud igazán megnyugtató választ adni.Remélem azért nem ilyesztettelek meg nagyon.Hétfőn mindenképpen konzultálj a dokiddal,vagy a védőnővel!Kívánom,hogy minden rendben legyen!19 hetes kismami
2008. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van annak ,aki azt írja neked minden várandósnál vannak eltérések. Norm esetben ha nem lennél az ezek az eredmények valamiféle gyulladásra utalnának a szervezetedben. Várandósan egy kicsit így viselkedik a szervezet. Nincs baj, de hogy megnyugodj hétfőn kérdezz rá a dokitól, vagy a védőnőtől.
2008. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! A megadott referencia-értékek egy átlag emberre vonatkoznak, nem a terhes nőkre. Nyugi, mindenkinek eltér ez az.

Nekem is eltért, de a párom anyukája laborban dolgozik, és mielőtt ide adta az eredményem, mindennek utánakérdezett, azt mondta terhesen tök normális az eltérés. A védőnőm is ezt mondta.

Nyugodj meg, minden ok.

2008. júl. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Azóta voltam védőnőnél,azt mondta,hogy szuper az eredmény,még vérszegénységem sincs!Azért írom,ha valaki rákeresne később,aki ilyen helyzetbe kerül mint én!
2008. júl. 8. 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!