Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki a jövöhétre...

Van itt olyan aki a jövöhétre várja a babót? Hogy érzitek magatokat? Hol fogtok szülni?

Figyelt kérdés
Én Vácon szülök majd,remélem van itt olyan aki ugyszintén:)Boldog babavárást:)38+3nap
2009. nov. 9. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk két időpont van,az egyik 4 hét múlva,de a doki szerint nov.18. az új!Szóval eszerint 38+5 hetes vagyok!

Egyfolytában szurkál a méhszájamnál,feszül a szeméremcsontom,a medencém,vagy úgy alszom mint a tej ejjel és napközben is,vagy pedig egyáltalán nem !Olyankor görcsök vannak erős keményedések,de most rendszertelenül!Nem nagyon bírok enni mert nem férünk el,sokszor levegőt sem kapok!Viszont a gyomrom nem ég!Nem nagyon szeretek már kimozdulni itthonról,pedig eddig nagyon aktív voltam(nem nagyon tudtam itthon unatkozni)

És már nagyon kiváncsiak vagyunk,a kis Tündérkénkre!

Ti hogy érzitek magatokat?

Könnyű szülést,és boldog babázást!HAMAROSAN!!!!!

2009. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi és Egerben fogok szülni!
2009. nov. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nov.15re vagyok kiírva, s már nagyon nyügös vagyok! Zsibbad kezem+lábam, fáj a derekam, szurkál a hasam! Kész vagyok! :(

Idáig nagyon jól viseltem a terhességet, tényleg nem nagyon volt gondom, de ez az utolsó pár nap......!

Könnyű, gyors szülést kívánok!

Én Győrben fogok szülni!

Ti szeditek a homeos bogyókat? Málnalevélteával, hogyan álltok?

2009. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én holnaputánra vagyok kiírva,de semmi jele hogy szülnék.

Nekem is zsibbad a kezem,vizesedek,fájnak a lábaim,kezeim,derekam,farcsontom ráadásul olyan mintha mostanság még az arcomra is rámenne egy kicsit a víz,az átfordulás elég nehéz éjjel,a hajolásról nem is beszélek,jóslóim sajnos nincsenek :-((( ja és állandóan ennék.Dél-Pestiben fogok szülni.

Könnyű és gyors szülést kívánok mindenkinek!!!

2009. nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nalunk van 3 idopont, nvember 17, 23 es 26, azt mondja a doki, ha 26-ig nem szuleitik meg a kisfiunk, akkor meginditjak.


Legszomj van, legszomj es legszomj, nem birok a hatamon fekudni meg egy rovid ideig sem, minden ejjeli megfordulasnal faj, a babom kicsit belassult - beelentkezik, mocorog, de nagyon aktiv baba volt eddig, de nincs vele gond, nincs helye valoszinuleg.


A hugyholyagomra nehezedik a feje es ettol folytonos nyomas van rajta, es belemnyillalnak szurkak.


Nincs elotejem! Ettol parazok nagyon, hogy miert nincs! Nektek? Ilyenkor azert mar kellene, de fajnak a cicijeim, tehat azert az okes.


Varom mar a nagy napot, akarhogy is lesz, hosszu, rovid, fajdalmas, gyors, termeszetes vagy nem annyira, mert a kicsimnek nincs mar helye es olyan rossz erzes arra gondolni, hogy kuporodik ott benn.

2009. nov. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sziasztok:)Hát elég nehezen viselem már el énis ezt az utolso idöszakot:(Mindenem fáj,a hasam,lábam,derekam szóval minden,görcsölgetek is.Már nagyon várom hogy tul legyek rajta mert se aludni nemtudok semmit,nehéz nagyon:)Hát nekem is még csak most kezdödött az elötejem,eddig nem volt.Mindenkinek boldog babavárást és kitartást igy a végére:)
2009. nov. 9. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!