Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rendszeressé válhat a mensim?

Rendszeressé válhat a mensim?

Figyelt kérdés

Nagyon rendszertelen a mensim,mindig is az volt,kivéve a gyószerszedés alatt. Azt hittem nehezen fogok teherbe esni,de 5 gyószermentes hónap után terhes lettem. Sajna a baba elhalt,ezért volt egy műszeres befejezésem(első terhességem volt).Azt hallottam,hogy ezután a műtét után beáll(hat) normálisra a ciklusom. Ez igaz lehet? Ebben az évben 3* volt csak mensim,április 25-e volt az utsó - utána lettem terhes.

Előre is köszi a válaszokat!


2008. júl. 5. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is a műtét után állt helyre, 28 napos lett a ciklusom.

Sajnálom ami veled történt, legközelebb minden rendben lesz!

Minden jót!

13 hetes kismama

2008. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem is 28-as lett a műtét után, bár én előtte is mensiztem minden hónapban, csak 30-35 nap közöttiek voltak a ciklusaim.
2008. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia nekem már két ilyen műtétem volt és nem változott semmit a ciklusom most is 30-36 napos

most akarok bogyót szedek hogy beálljon a ciklusom és akkor megpróbáljuk újra

2008. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát... Valószínű megkérdezem majd a dokitól, hogy mi legyen, mert a leghosszabb ciklusom 48 nap volt.

Csak attól félek, hogy mivel simán teherbe estem, nem fog javasolni semmit.

Azért köszi!

2008. júl. 5. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!