Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől válhat le a méhlepény?...

Mitől válhat le a méhlepény? Ez az egyik abnormális parám.

Figyelt kérdés
Nagyon féltem a kisbabámat és mostanában azon parázok, hogy nehogy leváljon a lepény. Mitől válhat le? Ugye nem olyan könnyen esik ez meg? Nyugtassatok meg, légyszi. Köszi.
2010. jan. 4. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeresen jársz uh-ra, (mi havonta) akkor látja a doki, hogy milyen állapotban van. Van-e részleges leválás, jól tapad-e, milyen az érettsége... ugyanakkor nem szabad emelni, forró vízbe ülni meg ilyesmi.

Jó neked, hogy csak ez az egy abnormális parád van. :) Én tiszta dilis vagyok.

20 hetes kismami

2010. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy esne le? :))) Elég erősen odanőtt és nagyon erős behatás tudja onnan kimozdítani vagy nem elég hormon. Nagyon ritka, hogy idő előtt leváljon, sokaknak még szülés alatt se válik le magától (orvosi beavatkozásra van hozzá szükség). Szerintem próbáld meg élvezni a babavárást, mert az állandó, ok nélküli aggódás senkinek se jó.
2010. jan. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Dehogy válik le!!! Csak úgy magától nem fog. Ha jó helyen tapadt meg, és nem vagy veszélyeztetett terhes, nincs miért aggódnod. Az esetek 1%ban tapad meg rossz helyen a méhlepény, ha ilyet neked nem mondtak, ne aggódj, és folyamatosan jársz majd kontrollra is.nem lesz semmi baj. Sajnos, de végül is nem sajnos, én benne voltam az 1%ban, nekem rossz helyen tapadt meg, és ebből kifolyólag vált le a második terhességemnél, de a babám gyönyörű, nagy , okos és egészséges:) Gratulálok Neked! Nagyon jó "anyamaminak" lenni...
2010. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy az idő előtti leválás NAGYON ritka. Az egyik ismerősömnek hormonális oka volt amiért a 27. héten levállt.:(((
2010. jan. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Senki se aggódjon olyan miatt, ami nincs is. Tessék azt mondogatni, hogy minden rendben VAN, egészséges a picike. Nekem volt miért aggódni: a cytomegalovírus tesztem pozitív lett. Irány a net, csupa rémségeket írtak, sírva olvastam. Felváltva vígasztaltuk egymást a férjemmel, hogy minden rendben lesz. És egészséges lett a picurka. A májfunkciója lett egy kicsit rosszabb, valószínű a vírus miatt, ami kiderült, hogy álvírus volt, a terhesség produkálta. De valami fertőzést kaphatott. A terhességem alatt végig beszéltem a babához. Amikor csak időm engedte besötétítettem a szobában, bekapcsoltam a babazenét és megbeszéltem a babával, hogy szép és egészséges legyen, gyorsan, ügyesen, minél kisebb fájdalommal szülessen meg. És így is lett. Klassz szülés volt. Szóval ami nincs is, azért minek aggódni!!! Sok folyadék, nyers zöldség, pipi-pulykamell, pihenés! Ja, és homeopatia és málnalevél tea a terhesség vége felé.
2010. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt az utcában egy csajnak, akkor én is beparáztam, és utánaolvastam.

Tényleg nagyon ritka, de igazából nem is tudják, hogy mitől.

Azt mondják, hogy genetika, tehát, ha a családban volt, akkor több rá az esélyed, hogy lesz. De az tévhit, hogy emelgetéstől, vagy ilyesmitől van, úgyhogy tényleg kár parázni, mert nem tudod kivédeni.

De ha rosszul tapad, az tényleg látszik uh-n, ha nem mondták, akkor nem lesz baj.

Dohányzásra gyanakodnak még.

2010. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!