Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól válik "rendszeressé"...

Mikortól válik "rendszeressé" a baba mozgása a pociban? Kinek volt még kis lusti a babája?

Figyelt kérdés

Tegnap este már a frász jött rám. Szombattól nem éreztem a picurkánkat.

21 hetes leszek pénteken. már 4 hete érzem a kis drágánkat és két hete rendszeresen minden napközben vagy 3-szor és este 22-23 óra között meg többször is. Ám szombattól nem éreztem őt. miután átbőgtem a mai éjszakát és miután reggel is sírva fakadtam, elmentünk az orvoshoz. Szerencsére picurival minden okés. megnyugtattak hogy nincs gond. értem én, csak olyan jó volt érezni már két hete őt midnen nap és megijedtem.


Első baba, 34 éves vagyok. szépen fejlődik, hátsó falon tapadt lepény, és széle eléri a méhszájat.

BPD51mm FL32mm HL32mm


mikortól érezhető midnen nap a mozgásuk és hogyan nyugtassam magamat ha nem érzem őt? tegnap is tornáztam meg kicsit megremegtettem a pocimat, még a papája is dörmögött neki, ami eddig bevált. Volt valakinek ilyen lusti babája? :-) Mert midnen Uh-n alig akar megmoccanni egyébként. Szombati 4d-n sem bírtuk felébreszteni őt.


ti hoygan küzdöttétek le a félelmeiteket?


szép napot :-)


2010. máj. 11. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvastam volna:)

Ne aggódj, én is voltam/vagyok így néha , 2 nap sírás után a doki mondta hogy szokott ilyen lenni:) Sokat hat rá az időjárás/még ha te nem is érzed attól ő még érezheti/ , vagy épp nyugodt időszaka van, vagy éppenséggel befele rugdos s te nem érzed.

Nem kell mindjárt sírógörcsöt kapni, mivel az árthat neki!

Ha épp nem érzed akkor foglald el magad, majd mozogni fog ha úgy érzi:) Én már másfél hónapja érzem a picim, s még mindig nem lett rendszeres a mozgása , persze este azért bejelentkezik, jah s nekem is első babám.

Az eredményeid pedig jók:)

23 hetes kismama

2010. máj. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szavaidat...


gratulálok neked és jó babavárást....tudom hogy én is túlparázom és olvastam hogy van ilyen, de ugye ha velem történik meg akkor az azért más :-) az a baj hogy én sokszor a legrosszabbra gondolok egyből és este csak sírtam meg meg sem szólaltam, akármit kérdezett a férjem....de mostmár tudom hogy van ilyen.


köszi hogy írtál, remélem legközelebb sikerül megnyugtatnom magamat.

2010. máj. 11. 11:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem szabad ennyire aggódni. Az első babónál én is ilyen voltam, kész ideg voltam egész terhességem alatt, mert az én fiam is egy igazi lustaság volt, a családból pl. senki nem érezte a mozgását, mert annyira ritkán mozgott. Most 15 hónapos és egy igazi sajtkukac! Most várom a második babámat, vele már közel sem vagyok olyan stresszelős, mondjuk időm sincs rá, van hogy egész na"kimegy a fejemből" hogy terhes vagyok!:) Nyugi minden rendeben lesz, ha aggódsz azzal csak ártasz neki!
2010. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát akkor más is átélte ezt az elsőnél...a másodiknál már hátha én is rutinosabb leszek. egyébként én sem nagyon figyelek rá, hisz dolgozom is persze, csak feltűnt, mert szombaton este olyan nagyokat és gyorsat rugott, s nem tudtam mire vélni a "hallgatását".


jó hogy van ez az oldal, mindig kapok nyugtató szavakat.


Neked is jó babázást mindkettőhöz!


KÖSZÖNÖM NEKTEK!

2010. máj. 11. 12:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is ilyen kis lusti babám van. (fiu)

Most 29 hetes vagyok és kb 2-3 hete érzem rendszeresen őt.

De most sem viszi túlzásba.

Néha már zsarolom őt, hogyha nem rúg meg jó erősen akkor kint nem kap majd ezt vagy azt. :) De okos gyerek és nem hagyja magát zsarolni.

Remélem nem kint akarja bepótolni. Mondom is neki, ha bent ilyen nyugis, akkor kint is az legyen.

Ne izgulj!

2010. máj. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát ez a zsarolás jó :-) én azt mondtam ma: na csak szülessen meg, úgy elverem, hogy ihhaj! .-DDD persze ez csak vicc...de mdonom neki: szabad a vén anyádat ijesztgetni? Tegnap már cisnáltam midnent, nem kelt fel. nekünk lánykánk lezs. lehet akkor olyan jó alvó mint az apja? s én is remélem nem kint pótolja be az átaludt időt :-)...azt hiszem akkor megzsarolom egy turó rudival :-)


ksözönöm neked is, gartulálok és jó babavárást...azt hiszem mostmár én is lazább leszek.

2010. máj. 11. 12:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Helló! Nekünk is fiú van a pocakban és Ő is iszonyú kis lusti. :-) Az UH-n is alig akar mocorogni. Tegnep meg be sem jelentkezett. Szerintem megérzik ezt a nyomi időt. Ma már bemutatkozott egy párszor. Már-már én is aggódtam. De hidd el minden rendben van vele, és mocorog ő, csak még nem mindig érezhetően. Sok boldogságot a babához és ne idegeskedj, minden rendben lesz. :-) 22h km
2010. máj. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm neked is hogy írtál és neked is gratula és jó babavárást. nekünk kislányunk lesz, de az alvókája tuti apáé!!! :-) nem jelentkezett még ma se be, de azért mostmár nyugodt vagyok egy picit. csütörtökön megyek a fogadott orvosomhoz, ő meg akkor mégjobban megnyugtat majd! :-)


szép napot, s furi hogy a babákra is hat már az időjárás meg ilyenek :-)

2010. máj. 11. 13:57
 9/9 A kérdező kommentje:
a kis csajszim végre bejelentkezett pár perce, elég intenzíven kalimpál :-)
2010. máj. 11. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!