Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mikor kezdődtek a...

Kinek mikor kezdődtek a jóslók? Hogy váltak rendszeressé és mennyi idő után? Mikor született ezek után a baba?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 12:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Én múlthéten hétfőn éreztem először aztán pénteken (mensi szerű derékfájás nélkül) és most hétfőn már derékfájással. Jövőhéten megyek dokihoz eddig zárt voltam a keményedések ellenére is. 34 hetes vagyok de uh szerint 10 nappal nagyobb a babám.
2010. júl. 14. 13:04
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 30. héttől voltak. Akkortájt előfordult, hogy négyszer, ötször jelentkeztek egy nap, de volt, hogy egész nap semmi. Az utolsó hetekben negyedóránként is éreztem őket, de mindig abbamaradtak egy idő után. A fájások jellege a szülés előtt 2 nappal változott meg, az utolsó éjszakán 10-15 percenként jöttek, napközben 5 percesek lettek, este meglett a baba.

A kiírás napján szültem.

2010. júl. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nalam szüles elött 2-3 hettel jelentkeztek a joslok.Szüles elött 1 hettel egyre többször.Vasrnap este fel 12 kor elkezdtek a fajasok,kb 15 percenkent,utana szerda hajnalban valt rendszeres 2 percesse,aztan kaptam valami injekciot,allitolag altatot es szerda este 6 kor lett meg a baba.Nagyon hibaztatom a szüleszetet,több mint 3 napos vajudast kellett kibirnom.
2010. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 29 hetesen kezdtem keményedéssel!Majd a 31 . héten mint utóbb kiderült fájásaim voltak,berohantunk a kórházba,ott vigyáztak ránk egy kicsit,majd hazaengedtek 1 hét után pihenni!:)34. héttől minden szombaton éjjel 12 perces fájásaim voltak,majd 10 percesek,de mindig elmúlt!UH szerint 32 nappal volt nagyobb a lányom!

39+4 hétre született meg péntek reggelre(pedig tutira vettem hogy szombet lesz :) )

pedig a 31. héttől nyitva is voltam 1 ujjnyira elvékonyododtt méhnyakkal!Mégis tudta ő hogy mikor kell jönni!Amúgy csak a 35. hétig kellett feküdnöm,utána még kimostam mindenét,vasaltam ablakot pucoltam...és mégis bent maradt!

2010. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a 36. héttől fájogattam össze-vissza. 41+5naposan 2 ujjnyira voltam kitágulvá, viszont fájás egy szál sem. Burkot repesztettek, oxitocint kaptam és elindult a hullámvasút...
2010. júl. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem voltak jóslóim, 39.hétre szültem. Keményedések is csak időnként, nem minden nap.
2010. júl. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

40+2 született a kislányom, spontán indult meg a szülés.

Jóslók csak előtte pár napban voltak, de olyan enyhék,hogy nem is voltam benne biztos, hogy ezek azok.


A szülés napján állítólag egész éjjel fájásaim lehettek,de én ezt nem vettem észre, reggel 6kor arra keltem hoy nayon fáj,de akkor már a javából vajúdtam.

10re mentünk a kórházba, 3 ujjnyira voltam nyitva,ott mondták hogy éjjel észrevétlenül dolgozott a méhem.

2010. júl. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Végig keményedtem. a 30. héttől jöttek a jóslók is. Az utolsó héten volt hogy már 5 perces fájásaim voltak, de 3 óra múltával abbamaradtak. 40. hétre szültem meg víz elfolyással.
2010. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia!Nekem semmi ilyen nem volt!Már bent voltam a kórházba mert márr a kiirt nappal egyel túl vittem és akkor tél volt és nem akartunk kapkodni megaztán a dokim rendes volt és bent maradtam!Szóval a szülőszoba előtt vártuk a kismamákkal az egyiket mert fájásai voltak!Mondtam a csajoknak hogy megyek zuhanyozni és jövök vissza!Lezuhanyoztam pisi volt miután pisiltem éreztem hogy csep csep már indultam a nővérnek szólni hoyg szerintem csepeg a magzatvíz de mire kimondtam volna elfolyt!Szóval semmi jósló fájásom nem volt!Mindenkinél más!Jó egészséget!
2010. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!