Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismamák hogy vagytok...

16 hetes kismamák hogy vagytok? Tudjátok már, hogy fiu vagy lány lesz a picitek? Afp-n voltatok? Milyen lett?

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, en pont ma lettem 17 hetes, es a mult heti uh-n lattuk, hogy fiu. :)

Integralt tesztet csinaltattunk, Pestre kuldik a vert, meg varni kell az eredmenyre, nagyon rossz a varakozas!!!

Megyunk majd a 18.heti genetikai uh-ra is, remelem, minden rendben lesz.

Mozgast meg nem ereztem, mellso fali a lepeny.

2013. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia!én holnap leszek 16 hetes.Mi kombinàlt tesztet csinàltattunk.Hàt igen,nagyon rossz a vàrakozàs.Nekem második baba.Az uh-on azt mondták,h fiú.Nagyon örülünk neki.Van egy kislányunk igy fiúra vàgytunk.Voltak panaszaid? Nekem kell magnéziumot szednem.
2013. szept. 22. 09:44
 3/6 anonim ***** válasza:

sziasztok.

nekünk is fiú lesz :)

ma vagyok 16+3 hetes, holnap megyek afp vizsgálatra, mondjuk nálunk 100%, hogy kisfiú, mert kromoszóma vizsgálatot kellett csináltatnunk.

a derekam az, ami nagyon fáj, remélem el fog múlni.

2013. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok,én 16+1 hetes vagyok,a héten megyek afp-re.

Még nem tudjuk fiú,vagy lány,mert kétszer nézték,de mind a kétszer mást mondtak.Na majd szerdán :)Egész jól vagyunk,én napi 3 magnerotot szedek,mert 1-2 hete fájt a hasam folyamatosan.De minden ok,már kerekedek:D

2013. szept. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.vagyok, nekem sok panaszom volt, mert lombik, ugye a stimulacio miatt sokat gorcsoltem, szurtak a petefeszkeim, de nem banom, mert annyira szerettuk volna es ugy orulunk, hogy megtapadt.

Latszik mar a hasam.

Mellso fali lepeny es melyen tapad, de azt mondta az orvos, hogy ez meg feljebb mehet.

Neha szurkal a hasam, faradekony vagyok, de semmit nem banok.

2013. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is mellső fali a lepény.Az elején szinte semmihez nem volt erőm.Most jobb kicsit.Màr alig várom az uh-ot,h végre làthassam a dràgasàgunkat.
2013. szept. 22. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!