Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon kicsit elkezdtem...

Nagyon kicsit elkezdtem vizesedni. Ez ellen mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok, és épphogy, de elkezdett a lábfejem, bokám duzzadni, a kezemen a gyűrűnek is nyoma marad, de egyáltalán nem feltűnő, tényleg csak kicsit. Meg tudom előzni valahogy, hogy ez a helyzet rosszabbodjon? Milyen praktikák vannak erre? Ha pedig rosszabb lesz, mennyire lesz az? Más területeken is lehet ilyesmire számítani?
2013. szept. 12. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj kevés sóval enni, a petrezselyem természetes vízhajtó, azt is ehetsz. De tapasztalatból mondom, sok mindent nem tudsz tenni, ha igazán elkezdesz vizesedni.
2013. szept. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha szereted az ananászlevet akkor azt igyál..hatásos.

Illetve amikor csak lefekszel pihenni polcold fel a lábad

Még 1 tipp : ha nem vagy fázós,napjában 1-2 alkalommal hideg zuhany a bokának,majd gyorsan fel a zoknit és felpolcolni

2013. szept. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi köszi köszi! :)))) Reménykedem, hogy nem lesz durva, csak azért meglepett a látvány, hogy "mintha nem olyan lenne, mint szokott lenni" :)
2013. szept. 12. 11:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Igyál egy kicsivel többet, nekem pl az vált be. A mai napig akkor kezd el dagadni kezem-lában, ha nincs meg a 2.5 l. Az első gyerekkel ez 3.5-4 l volt. Amint megvolt a mennnyiség nem vizesedtem.

Egy kis séta is segíthet, vagy lábtorna.

Ahogy írták a petrezselyem, ananász is beválik valakinél.

2013. szept. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon igyekszem kipróbálni mindent, nem akarok elefánt lábakkal járni, mire szülni megyek. Nagyon köszönöm a tippeket! :) Eddig átlag 2.5 litert ittam, azt hittem, ez elég nagy mennyiség lesz, de akkor emelek rajta kicsit és meglátjuk, segít-e :)
2013. szept. 13. 08:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!