Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az államon sok kis szőr van,...

Az államon sok kis szőr van, mióta elkezdtem egy fogamzásgátlót szedni. Előtte nem volt ilyen. Annyira zavaró, gyantáztatok meg minden, mégsem jön ki mindig rendesen, mert közben és is csipeszelem. Nincs ez ellen valami?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
ellene? ne tömd tovább magadba azt a sok xar mérget
2013. júl. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már ne szedek évek óta,de ez nem múlik el.
2013. júl. 10. 16:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ezzel küzdök, bár nekem nem ettől van..Szerintem azért csináltass hormonvizsgálatot endokrinológusnál, én is nemrég voltam és kiderült, hogy pcos-gyanús vagyok.

Én szerintem majd el fogok menni végleges szőrtelenítésre, mert egyszerűen rosszul vagyok ettől! Hiába tépkedem ki, mindig attól tartok, hogy elkerülte egy szál a figyelmem és az emberek észreveszik.

2013. júl. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!