Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan kék, esetleg zöld...

Van olyan kék, esetleg zöld hajfesték, ami rendesen befogja a barna hajat, viszont 1 hónapon belül kikopik rendesen?

Figyelt kérdés

Pár napra kellene, hogy színes legyen a hajam (hajmosás után is), viszont augusztus végén gyakorlaton leszek, így oda már normális hajszínnel kellene megjelennem. :)

Van ilyen festék, ami jó pár hajmosást kibír, de utána viszonylag hamar "kifakul"? Ha igen, akkor hol lehet kapni, és milyen tartós?


2013. júl. 2. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. barna hajat nem fogja be, ki kell szőkíteni..

2. Mo-on csak hajszínezőt kapsz

2013. júl. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Mivel jár a kiszőkítés? Ha kikopik a hajszínező, akkor nagyon csúnya marad utána a haj?

Biztosan hülyén hangzanak a kérdéseim, de sosem csináltam ilyet, és egyáltalán nem értek hozzá...

2013. júl. 2. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hangzik hülyén :)

Mivel jár? Nem tudom most mennyire sötétbarna a hajad, de mindenképp szőke kell egy szép, intenzív szín eléréséhez. Értelemszerűen ha egy szőkítés (=hidrogén peroxid + szőkítőport visznek fel a hajadra, rajtahagyják 30-40 percig és lemossák) nem elég több kell. Minél többször szőkítik annál jobban roncsolja a hajat.. Színezőt hetente kell újrafesteni, minél később fested annál fakóbb lesz ami szerintem csúnya + a szőke hajszínt nagyon nehéz visszafesteni az eredeti hajszínedre ha megunod.. Remélem segítettem :)

2013. júl. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, segítettél, köszönöm! :)

Azt hiszem, ezzel nem kísérletezek, így is egy roncs a hajam. :( Azt hiszem, le kell mondanom az ilyen színekről, és megpróbálkozom vörös tincsekkel (az még talán jobban is mutat a barna hajban). Talán ez még gyakorlaton sem lesz gáz. :)

Nem tudsz nagyon intenzív piros/vörös hajfestéket? Esetleg hogyan lehet elérni egy sima hajfestékkel, hogy minél intenzívebb legyen a szín?

2013. júl. 4. 23:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt javaslom hogy ne próbálkozz drogériás festékekkel! Menj fodrászkellékeshez, ott tanácsot is kapsz.
2013. júl. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!