Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem fogja be rendesen a...

Miért nem fogja be rendesen a sötétszőke hajtövem a sötétbarna hajfesték?

Figyelt kérdés
Eddig feketére volt festve,de szerettem volna sötétbarnát,de amit próbáltam nem fogta be csak réz szinüre,a festett részt meg feketére,pedig csak a végén fésültem át az egész hajam . TUdtok valami jó festéket ajánlani ami kimélő.Köszi szépen a segitséget.
2010. márc. 12. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, fekete volt, lenőtt, és ráfestettél barnával... na, én is pont így jártam, csak én szőkére festettem volna barna helyett. A töve hidrogén-szőke lett, a vége meg maradt fekete... Egyszerűen nem tudtam kiszedni belőle a feketét, próbáltuk leszívatni, hidrogénezni, de semmi nem jött be :( A végén mérgemben levágtam az egészet, kb. 3-4 centi hosszúra (1-2 centi volt lenőve), és az úgy klassz volt... De nagyon megbántam a feketét.


Hát, szerintem nagyon gyorsan keress fel egy fodrászt, aki leszívatja & ráfest (előre szólok, a hajadat tönkreteszi), vagy az olló... más megoldás nagyon nincs :( Kikopni nem fog, mert sötét vöröses árnyalat marad a fekete után :(


Majd írd meg, hogy mi lett...


Jah, amúgy ez kb. 2 éve volt, azóta újra megnőtt, most hátközépig ér :)

2010. márc. 13. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia

a feketét nehéz kiszedni,bolti festékkel.A bolti dobozos festékek szinte beleégnek a hajba.Az eredeti hajszíned nyilván nem lett túl sőtét,mert csak sőtétszőke az alapod.

Mindenképp keress fel egy fodrászt:D

2010. márc. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ,de én nem akarok mást csak egy jó sötétbarna festéket,az sem baj ha szinte fekete,csak tővét fogja be rendesen.Lehet feketés barna is,amugy is fekete hajjal születtem,de ahogy nöttem kivilágosodott és a festés is tett rá egy lapáttal.Most meg már öszülök is.Jó lenne valami kimélő festék,nem tudnátok ajánlani.
2010. márc. 15. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!