Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem fogja be a leszőkített...

Nem fogja be a leszőkített hajamat a vörös hajfesték, azonnal ledobja, és már négyszer volt festve. Mi fogná be rendesen vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja volt leszőkítve, hogy vörös legyek, lelettem szőkítve és be lettem festve de az első mosásnál már kikopott azóta már háromszor festettem üzleti dobozos festékkel (Palette Deluxe), száraz a hajam nagyon és így kikopva csunya répaféle szine van, nem tudom mit csináljak hogy befogja már végre. Vörös szeretnék lenni dehát nem fogja be egyszerűen... Mennyit várjak vele? Vagy nincs valami szinezőhab ami egy mosásig tart ki? És azzal átvészelnék még egy hónapot, addig ápolnám?
2011. ápr. 21. 18:39
 1/3 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám, pedig nekem nem is szőkére volt leszivatva hanem vörösre. És azt a vöröset amire festettem, 2-3hajmosás után ledobta:( Nekem azt mondták, 4-5 festés után már jó lesz...Hát reméljük! :S
2011. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem se szőkére volt leszőkítve, de valahol egészen sárgára leszívta... :( Szóval világos... és csúnya a szine
2011. ápr. 21. 18:49
 3/3 anonim válasza:
szia, én a Garnier 100% color hajfestéket ajánlom .Nekem a barnát dobta mindig le a szőke aztán befestettem ezzel és azóta is tart csak 30 perc helyett 45 percig vot rajta . Szerintem probáld ki az ára semm vészes azt hiszem olyan 900-1000 forint körül van és nagyon szép színek vannak .
2011. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!