Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony vérnyomás mit árthat...

Alacsony vérnyomás mit árthat a babának? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem nagyon alacsony. A doki azt mondta nem lehet semmit tenni ellene ha rosszul vagyok feküdjek le. Mondjuk gyógyszerrel tömni magam én sem szeretném. Sőt kávézni sem mert az sem jó a babának az tuti.
2007. szept. 29. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 90/70, de csak néha érzem úgy, hogy el akarok ájulni.

Az orvosom azt mondta igyak kávét, de csak reggel iszom egy gyengét.

Menj el jógázni! Üdv, egy 21 hetes kismama

2007. szept. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is alacsony volt a vérnyomásom, de a terhességem előrehaladtával felment egy kicsit a megterheléstől. Kávét pedig mértékkel ihatsz, nem lesz semmi baja a kicsinek.

Sok sikert a babához!

Egy 2hete anyuka

2007. okt. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! 33 hetes vagyok. Nekem a múlt héten mérte a védőnő és 80/60 volt. Azt kérdezte, hogy nem fogok-e elájulni, de nem éreztem rosszul magam.

Egyébként eddig végig ilyen alacsony volt, egyszer volt 100/70, de ennél nem volt magasabb.

A védőnő azt javasolta, hogy igyak kávét, vagy kapucsínót, vagy legalább egy pohár kólát, de sosem kávéztam, ezért most sem teszem.

Ha elálmosodom alszok egyet :).

2007. okt. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerezz be feketeribizli szörpöt, az nagyon jól helyreteszi az alacsony vérnyomást. Nekem is alacsony a vérnyomásom, és már egy pohártól teljesen megújulok. Terhesség alatt nem nagy mennyiségben a fekete ribizli bor is jót tesz. Akár szörpöt sikerül, akár bort, lehetőleg házilag készítettet vegyél, ha van rá lehetőség.
2007. okt. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!