Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz után mekkora az...

Abortusz után mekkora az esélye annak h meddő leszek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 21:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
17%
Azért, aki másnap kívánja, hogy legyen meddő, az is elgondolkozhatna magán....
2011. máj. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Tyimi96 válasza:

sziasztok mindenkinek :)

nallam tegnap szakitottak meg a terhesseget es lelkileg egeszen oszetortem de en dontottem igy mert az apa sajnos at baszott es amugy a baba melett hematoma volt oriasi az orvosom azt mondta h 13 ev tapasztalatalatt egsyzer sem latott meg ilyent oriasi hematoma 2 honapos terhes es elt a babam..csak sajnos az abortuszra kelett tegyem ami meg visel engem is de nagyon.....szerettem volna de at vertek...megcsaltak mire ki derult a baba s oszevesztunk stobbe nem tudtunk olyan joba lenni h mukodjon s mar az apat nem erdekelte a dolog..szoval mindennek van oka azt kell irjam en nagyon sajnalom apicit....hala istennek jol tul estem rajta altatas mentesen birtam ki de igen is abban egyet ertek hogy senkinek nem szabad ilyent kivanni hogy meddo legyen es az a fajdalom amikor el veszik nem is testi ha nem lelki az szornyuuuu!!!!

2016. máj. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Niiina válasza:

Ennek a kommmentelonek en is üzennek

Te mit gondolsz az a kismama akinek el hal a terhessége vagy beteg gyermeke születne es ebbol az okból kell abortusz ra vagy egészségügyi kaparasra menni mivel az eljárás egy es ugyan az ő is legyen meddő ?! Gomdolkodjal mar egy kicsit mielőtt hozzafuzol, gondolom nincs meg gyermeked es hasonló helyzetben sem voltál ( hozzáteszem szerencsés vagy !)

2016. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!