Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak h....

Mennyi az esélye annak h. abortusz utáni 16. ig napon vki teherbe essen?

Figyelt kérdés
úgy, hogy a párjával volt egy véletlen közösülés az abortusz utáni 16.ig napon, és a párja nem élvezett el, vagyis a szex is csak pár percig tartott, mert aztán rájöttek h. veszélyes dolgot csinálnak.... légyszi válaszoljatok!
2009. márc. 7. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Akinek egy felelőtlenség miatti abortusz után, rövid idővel van kedve szexelni, és a védekezésre megint nem gondol gratulálni tudok. Tudod őszintén meg is érdemli. Már bocs, hogy ilyet írok, de ennyire felelőtlennek lenni el sem hiszem, hogy lehet. Meg eleve ennyi idő alatt még a heg sem gyógyul meg. bzzzzzzzzzzz

Ha nem élvezett el, csekély a valószínűsége, de ugyebár ott van az előváladék is.

2009. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 vav22 ***** válasza:
90%
Egyet értek az előzővel, tényleg megérdemelné, csak a gyerek miatt szorítok, hogy ne, mert ilyen felelőtlen szülővel nem sokra menne szegényke... Jah! Én előváladéktól lettem terhes és képtelen voltam megölni a gyermekem és sajnálom,h valaki még egy abortusz után is így áll hozzá. 16. napon nem valószínű, h terhes lettél, pláne ha nem élvezett beléd. De vigyázzatok jobban, mert ez nem játék. Életekről van szó és gondolom egyszer te is szertnél gyereket és nem túl jó, ha addig több abortuszon átesel...
2009. márc. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Hát egyet értek! Én mélységessen elitélem még az abortusznak a gondolatát is.Tudod én tavaj terhes voltam de nem szülhettem meg a babámat mert elvesztettem de tudom hogy arra az asztalra soha de soha nem feküdnék fel önszántamból.Ha beteg lenne a baba és nem tudna élni akkor igen.Tudod nem tudnák azért fizetni egy embernek hogy megölje a gyerekem miközben sok ezer nő arra vágyik hogy gyereke legyen.Köztük én is csak nekem sajnos nem megy könnyen.Az emberek életével nem szabad játszani pláne egy gyerekével aki nem tehet semmiről.Csak ennyit akartam irni
2009. márc. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Hát ez nagyszerű! Most nem mennék bele elvi kérdésekbe az abortusszal kapcsolatban,de ha már a meg nem született gyerekére nem gondol legalább a saját testére. Vajon elgondolkozik azon ,hogy milyen állapotban van a méhe a hüvelye és az egész nemi szerve egy abortusz után és milyen lehet így teherbe esni, vagy hogy ha egyszer hülye volt ne játssza el még egyszer.Még a leendő gyerekei életével is játszik. A vetélések száma 10%-al nő minden egyes abortusz után. 10% az rengeteg. Arról nem is beszélve ,hogy 2-3 abortusz után már 15%-al nő az esélye annak, hogy a baba valamilyen fejlődési rendellenességgel születik. Nem folytatom ,mert felesleges.

Egy gyógypedagógus

2009. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagy az eselye, mindegy, hogy abortusz volt-e vagy sem. Az abortusz nem ved meg semmitol!!!

Mar masnap teherbe lehet esni, de nem is szabad szexelni, talan 3-4 hetig se!

Ugyhogy nagy az esely, azonnal az abortusz utan fogamzasgatlo tablettat kellett volna iratni, vagy spiralt tetetni vagy gumiovszert hasznalni.

2009. márc. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Orulok a fenti 4 valasznak!Mar neha kenyelmetlenul erzem magam mert elitelem az abortuszt.De orulok h vannak akik hasonloan gondolkoznak mint en.

Kerdezonek:kiakadtam a kerdeseden de most ezt nem kezdem el ecsetelni.Inkabb azt ajanlom h olvasd el a kerdeseket-valaszokat ezen az oldalon(teherbeeses) es megfogod latni h milyen sokan vagynak babara de nem jon nekik ossze.Szerinted mit ereznek ha elolvasnak egy ilyen kerdest mint a tied?Amiota terhes vagyok es olvasok egy ilyen kerdest vagy hallok abortuszrol,elsirom magam es siratom azt a kisbabat akinek artatlanul,ember felelotlenseg miatt kelett meghalnia.

A kerdesedre valaszolva:keves az esely a terhessegre mivel nem ment beled.De amennyi penzt kifizetsz az abortuszert abbol a penzbol mar igazan meglehetne oldani a fogamzasgatlast is,nem gondolod?

Nagyon remelem h nem vagy terhes!

udv:25 hetes kismama

2009. márc. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

ilyenkor a falat kaparomr...ilyen aberált emberek vannak, és ennyire felelőtlenek.

9hónapos terhesen, szülésnél vesztettem el a kisfiamat, és soha többet nem lehet babám, kivették a méhem, ilyenkor fáj a szívem....

22éves vagyok

2009. márc. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Minden válaszolóval egyetértek, egyáltalán nem támogatom az abortuszt és ha ez nem volt elég tanulópénz Neked, kedves kérdező, akkor nem tudom mi lehetne az. Nézd meg az utolsó előtti válaszolót! Na Ő érezhet ilyenkor igazi fájdalmat. Mélységesen sajnálom, ami Vele történt!

Én 22 évesen lettem terhes és itt rohangál a kis örökmozgó 16 hónapos fiam, nemrég volt egy vetélésem és most epedve várjuk a kistesót.

Kedves utolsó előtti! Szívből kívánom, hogy kárpótoljon az élet ezért a tragédiáért és csodálom az erődet, hogy fel tudtál állni!

Egy anyuka.

2009. márc. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Elég szomorú hogy vannak még ilyen nők!!!!És nem is egy!!!!!Mi is 3 éve próbálkozunk.5 éve volt egy terhességem (17 éves voltam akkor)semmi pénzért nem vetettem volna el!!!!!!!!!!!Ikerterhességem volt,de sajnos a 13. héten nemvolt szívhang(mindez a lagzinkat követő héten történt velünk).Nagyon elítélem azokat a nőket akik ilyenekre képesek.Mi lett volna ha anyukád ezt tette volna te veled is!!!!Nem élhettél volna meg sok jó dolgot amit esetleg már átéltél és még amit átfogsz élni!!!!Te egy életnek ezt a lehetőséget nem adtad meg pedig ugyanolyan joga van élni mint neked!!!Nemgondolod??Nagyon felelőtlenek vagyotk!!!Nincs bűntudatod?Nagyon szurkolok hogy ne legyél terhes!!!!!!
2009. márc. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!