Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz után mekkora az...

Abortusz után mekkora az esélye annak h meddő leszek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Statisztikai adatokkal tudok szolgálni: a fiatal korban végzett abortusz következtében 13%-ban fordul elő meddőség, felnőtt korban pedig az abortuszon átesettek 4%-a lesz meddő.

Forrás: [link]

2008. jún. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Mivel ez egy vak mütét attól függ mennyire vékonyítják el a méh falat de az esély minimális mert minden menstruációval erősödik a méhfal.
2008. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem volt már kettő, és most 28 hetes vagyok!
2008. júl. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
de persze függ nagyban attól is hogy hol végzik! mert sztk-ba (rossz tapasztalat alapján) nem figyelmesek! persze van ahol figyelnek de a legtöbb helyen "hentesek"! de ez is olyan hogy ahol kinyitod a tárcád ott biztonságban vagy!
2009. márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1%
Ha valaki nem képes védekezni (isten tudja mennyi lehetőség van ma már)és abortuszra megy, az megérdemli, hogy meddő legyen!
2009. szept. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

A mai eljárás már sokkal modernebb mint a régi, de az emberekben benne maradt a félsz. Manapság már elég valószínűtlen hogy valaki emiatt lesz meddő.

Az utolsó válaszolónak meg kívánom hogy legyen ő meddő, de mégjobb lenne ha elcsapná a 7es busz (illetve tetszés szerint bármelyik).

2010. jan. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
95%

az előző hozzászólást lájkolom :)

egy ilyen rosszindulatú ember minden bizonnyal jó anya lesz.

2010. márc. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
mármint az előző kommentelő
2010. márc. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Gibi válasza:
73%

Ezt az e-mailt az előttem szóló hölgynek ajánlom a figyelmébe....de majd magára ismer.

zia!

Mi nem ismerjük egymást és előre is bocs, hogy írok, de felháborítottál azzal amit írtál.

Hogy aki nem képes védekezni legyen meddő?????Voltál te már terhes..?Vagy szexelsz te egyáltalán?Tudod mi védekeztünk a párommal, és mégis "becsúszott" a baba...akivel sajnos gond, szívproblémái voltak, és el kellett vetetni.Tudod te azt, hogy ez milyen érzés?Hogy hallod ahogy dobog a szíve , de nem az "igazi"???22 éves vagyok és igy is vállaltam volna...De te azt kívánod nekem meg a hozzám hasonló nőknek, hogy megérdemlik, ha meddők????Tudod, nem kívánom, hogy hasonló helyzetbe kerülj bármikor is az életben, de akkor majd ne felejtsd el, hogy mit mondtál!

2010. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Sziasztok!

Én voltam az az eléggé szemét hozzászóló. Sajnálom, ha megbántottam valakit, nem gondolkodtam. Van egy barátnőm, aki folymatosan kockáztat és nem védekezik, és már több mint kétszer volt abortusza, ami engem megviselt, mert ellenzője vagyok. De sajnos el kell viselnem, mert egy albérletben lakunk, mindezt végig kell néznem.


Sajnos, nem voltam konkrét, én az olyan embereknek kívánom - vagyis már nem is kívánom, hogy meddő legyen, csak verje meg az Isten, akik saját örömüket feljebbre tartják, mint hogy megpróbáljanak védekezni.


Akiknek anyagi helyzetük nem engedi vagy fejlődési rendellenesség kell abortuszra menniük, azokat sajnálom:S Akár mekkora ellenzője is vagyok az abortusznak, inkább mennék el arra, mint hogy beteg babát hozzak a világra, aki csak szenved...


Sajnálom, ha valakit megbántottam, hatalmas indulat volt bennem amikor rákerestem a témára, és nem gondolkodtam, amikor ide írtam, és nem fejtettem jobban ki a véleményem:S

2011. febr. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!