Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abortusz után mennyi esélye...

Abortusz után mennyi esélye annak, hogy teherbe esik valaki?

Figyelt kérdés
4 hete volt abortuszom, rá két hétre voltunk együtt. Volt amikor óvszerrel szeretkeztünk, volt amikor megszakítással de mindig volt védekezés! 2 évig megszakítás mellett nem estem teherbe, egyzer belémélvezett menstruáció 6ik napján és akkor következett be a nem várt sajnálatos dolog :(
2009. máj. 3. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem van rá esély, de az is lehet, hogy az abortusz miatt nem is időben jön meg. De nem jobb lenne, ha iratnál fel fogamzásgátlót? Az abortusz miatt ki tudja volt-e pé-d és egyáltalán mikor.
2009. máj. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy megvan rá mint normális esetben,de szerintem lehetnétek óvatosabbak is,a megszakítás nem a legbiztonságosabb.fogamzás gátló,pesszárium.


www.fogamzasgatlas.hu

2009. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már megvan a fog.gátló de ezt csak az első menstruációkor tudom elkezdeni szedni.
2009. máj. 3. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!