Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abortusz utan 2 hettel teherbe...

Abortusz utan 2 hettel teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
No nem azert eszem agaban sincs vedekezes nelkul sexelni , csak erdekel a dolog : marmint hogy hany szazalek eseje van annak hogy terhes leszek 2 hettel abortusz utan ha.amm. teszem azt nem vedekezunk de viszont nem megy belem (leszogeznem hogy igen volt abortuszom sajnos egeszsegugyi problemak miatt de nem amitt hogy nem vedekeztunk lettem terhes hanem kiszakadt a gumi, ja es nem fogok vedekezes nelkul sexelni) valaszaitokat elore is nagyon szepen koszonom 15\l
2010. szept. 4. 00:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Gratulálok a felnőttségedhez. Tényleg. Inkább ne szexelj, kicsi vagy még hozzá! A biológiaórára meg jó lenne, ha bejárnál...
2010. szept. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Igen, lehetséges, hogy teherbe ess. Vigyázzatok a gumira, ügyesek legyetek! :)
2010. szept. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Ha kiszakad a gumi, akkor rohanj el ezért:

[link]

2010. szept. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
...és tedd azt most is, mert minden tiltakozásod ellenére nekem valami azt súgja, hogy voltál olyan hülye, hogy két héttel az abortuszod után(!) újra védekezés nélkül feküdtél le valakivel. Gratulálok, sokat okultál az esetből...
2010. szept. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
65%
Drága!Nem hiszem,hogy 15-éves létedre ennek kéne a legfontosabbanak lennie.Persze lehet a nő terhes abortusz után de ha már a kötelező időt a 4-hetet sem vártad meg az igen felelőtlenség.Nem csak terhes lehetsz hanem benyakalhatsz külömböző betegséget is és ezt nem most fogod negatívan érzékelni hanem később.Most még úgy érzed éled a te kis képzelt életed és nem számít semmi.De ha már eléred azt a kort,hogy családot szeretnél alapítani nem kívánom neked azt,hogy amit most elszúrsz később idd meg!!!Lehet van aki azt mondja hülyeség amit írtam de az is legyen mindenki szeme előtt,hogy 10000-ből egy embernek sikerül fiatalon kialakítani mesés életét.
2010. szept. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
ket hettel abortusz utan, megcsak nem is szabad szexelni, nem hogy te mar azon aggodsz hogy mar megint terhes vagy
2010. szept. 4. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Most ez komoly?????
2010. szept. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem,nem komoly.Pontosan tudják emberek hogy ilyen kérdésekkel mennyire ki tudják itt verni a biztositékot,főleg ha a végére odabiggyeszti hogy 15/L...
2010. szept. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolog derül ki a történetedből:felelőtlen, idióta kis csitrit neveltek a szüleid!Hihetetlen!

Megkérdezném, hogy ha 15éves vagy hol a francba volt Anyád és Apád??Nem ártott volna ha időben jól lekevernek egyet!

2010. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
csak kivancsisagbol irtam ki a kerdest es nem azert volt abortuszom mert nem akartam a babat hanme azert mert a baba 13 hetesen nem fejlodott tovabb...nem vagyok cigany :) a baba venetlenul csuszott be kiszakadt a gumi es nem akartam elvetetni de sajnos ez lett a vege nem fogok vedekezes nekul ezutan sem sexelni ..ja es nem volt semiem sexualis kapcsolatom abortusz utan s nem is lesz meg 1 jo darabig :) parommal ugyanis 2 es fel eve egyutt vagyunk o 18\f es o megerti...anyam meg apam? oo ok elvaltak anyam a mostohaapammal el valahol romania teruleten apam meg kinnt van pesten 6eves korom ota nem lattam engem itthagytak 6 eves koromtol batyamnal aki hazvezetononek tekint szoval eloszor olvassatok el aztan hurrogjatok le hogy cigany meg undorito...mert en igenis szeretnek gyereket ha most jott volna el az ideje most szultem volna meg es atkoltoztem volna paromekhoz akik tamogatnak es tamogattak amikor elmondtam hogy terhes vagyok ...koszonom a normalis valaszokat
2010. szept. 4. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!