Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mit jelent? Miért volt...

Ez mit jelent? Miért volt ilyen? Tudom hogy fiatal vagyok, de úgy rám förmedt. OLVASSÁTOK EL, KÉRLEK TITEKET, NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés
Van egy barátom, és már jó ideje együtt vagyunk, szóval nem kérdéses, hogy élünk szexuális életet. lefeküdtünk 2 hete, és elszakadt az óvszer. Másnap mentem is nőgyógyászhoz esemény utáni tablettáért. Az az orvos visszahívott kontrollra, vissza is mentem, ma. Semmi tünetem nem volt a tabletta beszedése után, mint amik a tájékoztatón vannak írva, pl mellfeszülés, hányinger, hányás, szédülés, pecsételő vérzés. Most egy másik orvos volt, megkérdezte mi a problémám, és elmondtam neki mi volt, erre Ő nagyon bunkó volt, nekem pedig rosszul esett. És még bolondságokról is beszélt, aminek köze sincs az érintett dologhoz. Mondtam neki, hogy nem tapasztaltam semmit miután bevettem. Csinált ultrahangot, és azt mondta, hogy vegyek egy meno tesztet, csináljam meg, és ha pozitív ha negatív akkor is menjek vissza 4-5 nap múlva, és hiányzik a petezsákom, meg hogy az endometrium 7 mm, na de ez mit jelent? Kellene emiatt aggódnom? Baj az ha nincs az a zsákom?
2013. aug. 8. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, az jó ha nincs petezsák, mert az a terhesség jele. :-)
2013. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idös vagy?Menj másik dokihoz.
2013. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
17 múltam.
2013. aug. 8. 14:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet, és máshoz menj. A nincs petezsák, az jó. Az endometrium a méhnyálkahártya, ami megvastagszik menstruáció előtt, terhességnél meg ugyebár nem lökődik le, hanem marad vastag. Mikor kellene megjönnie?
2013. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lues ***** válasza:
100%
Istenem, ez annyira jellemző... Én 20 éves voltam mikor elszakadt a gumi (soha máskor, és csak egy pasival feküdtem le életemben, a mostani a párommal) és mentem az ügyeletre tablettáért. Az orvos rosszallóan rázta a fejét, cammogott. Ezzel még nem is foglalkoztam. Majd a gyógyszertárban ugyanezen kellett végigesnem. Mit ne mondjak, még én éreztem magam hülyén, hogy 20 éves főiskolás létemre még nem szeretnék babát.
2013. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
valahogy így kéne hogy megjöjjön, de a tablettától is késhet. Utolsó válaszoló, hát én megértem maximálisan. Kb úgy éreztem mintha egy rossz k*rvának néznének, pedig semmi olyan rendellenes dolgot nem tettem szerintem amit bánnom kéne, a barátommal pedig szeretjük egymást, és látszik rajta hogy komolyan gondolja velem.
2013. aug. 8. 14:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is jártam így, az apukámmal mentem el az orvoshoz, szerencsére egyetlen pillanatig sem hagyta hogy megalázzanak.

Nekem is fiatalon, komoly kapcsolatnál történt.

2013. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!