Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevállalnátok egy 3. babát 21...

Bevállalnátok egy 3. babát 21 évesen?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 13:47
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Én 42 évesen várom az elsőt. Későn találtam meg a párom, pedig 8 gyerekről álmodtam :). Gratulálok!
2009. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Mindenkinek gratulálok és sok boldogságot de az előttem szólónak külön is szeretnék sok boldogságot kívánni. Én vagyok aki 39 évesen várom az első babámat.Az az igazság,hogy biztos lesznek sokan akik lehurrogják a fiatal anyákat de én nem leszek köztük, mert engem ugyanannyian lehurrogtak amiért nem akartam előbb, és akkor még nem is beszéltem a hátam mögötti jóindulatú pletykákról és az életem elemzéséről.A kellemetlen kérdésekről stb!Nagyon megtudják keseríteni a hétköznapokat.Szerintem mindenki lehet jó anya 20 évesen és 40 évesen is.Az anyaság iránti vágy nem jön mindenkinél egyformán.
2009. okt. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Simán! Fiatalos anyuka sokkal rugalmasabb tud lenni a gyerek dolgaihoz. Én 29 évesen szültem az első babámat, és érzem, hogy sokkal kevesebb türelmem van mint 10 évvel ezelőtt volt. Most várom a másodikat és szeretnénk egy harmadikat is. De mivel már 30 vagyok, ezért most nem gondolkodni kell, hanem cselekedni! Én már nem választhatok, hogy majd 3-5 év múlva szülöm a következőt, mert az oviban majd mondják a gyereknek: Megjött a nagymamád! Hát ezt nem akarom!

Drukkolok neked, kívánok nagyon boldog életet és remélem lesz 4. babátok is! :)

2009. okt. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
köszi szépen.hát lehet,hogy később lesz majd negyedik is,bár ezen majd akkor gondolkozom,ha nőtt egy picit a legkisebb is :)
2009. okt. 27. 08:46
 35/37 anonim ***** válasza:

Nekem nyugodtan mondhatják,hogy jön a nagymamád,nem fog sérülni az egom!Mint ahogy írtam nem ez számít!Különben erről beszéltem!Ezt már ezerszer hallottam!

39 éves kismama vagy nagymama!

2009. okt. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Szia , Én Vácon fogok szülni, Te nem írtad merre laktok, Vácon fogsz te is esetleg?Itt amúgy a legtöbb doki nagyon kedves, nővérek is nagyon superek.Nekem legalábbis egy két kivétellel, csak jó tapasztalatom van:)) 39 hetes km
2009. okt. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Dévaványán lakunk,úgyhogy tuti nem Vácon fogok szülni...

vagy Gyula vagy Békéscsaba,csak nem találunk olyan orvost aki jó lenne....

2009. okt. 27. 18:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!