Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevállalnátok egy 3. babát 21...

Bevállalnátok egy 3. babát 21 évesen?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 13:47
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszi a válaszokat!nem csak magam miatt írtam ki a kérdést,hanem ismeröseim is vannak hasonló helyzetben.

nem tudom hányadik válaszoló volt aki azt írta,hogy szép ha megéli valaki az unokáit.anyukám pontosan annyi idősen szült hármunkat mint én a sajátjaimat és sajnos ő nem érte meg.remélem én megfogom!egyébként igen,a párom 100%ig mellettünk áll és nagyon sokat segít a munkája mellett.gazdagok nem vagyunk,de nem szenvedne hiányt semmiben.nekünk se volt meg mindenünk,de viszont ott voltunk egymásnak mindig a testvéreimmel és annak ellenére,hogy nem kaphattunk meg mindent(ami valahol jo is így)boldogok voltunk gyerekként is és tanulni is volt/van lehetőségünk.szerintem az enyéimnek is lesz és másokénak is akik ilyen vagy hasonló helyzetben vannak.

egyébként aki azt írta,hogy a cigányoknál sürü az ilyen,meg csak a segélyek miatt stb.egy picit téved,mert nem csak ők vállalnak így...

még egyszer köszi a válaszokat és remélem lesz még! :)

2009. okt. 26. 14:20
 12/37 anonim ***** válasza:

21 évesen már 2 gyerek, és még egy?? Én most vagyok 28 és féléves a babám, de még nem vállalnék egyenlőre másodikat, de lehet hogy nem is lesz.

Már bocsi de szerintem jobb lenne ha ésszel szexelnél, és védekeznél. Szerintem nagyon durva ennyi idősen 3. gyerek.

2009. okt. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

nem a védekezéssel van a bajom,sőt semmi bajom sincs.jól érzem magam a2 gyermekemmel! :)

nem mindegy,hogy nősz fel és ahogy egyik válaszoló írta,van aki korábban érik és van aki nem.hát én előzőhöz tartozom,sosem éreztem magam annyi idősnek amennyi vagyok,korán kellett felnőnöm és azt hiszem nem is bánom.teljesen más voltam mindig is,mint a velem egykoruak.ez volt,hogy előnyömre vált;volt,hogy nem.hát úgy látszik a gyerek vállalásban sem épp előnyömre válik.

2009. okt. 26. 14:54
 14/37 A kérdező kommentje:
mert korábban éreztem és érzem úgy,hogy képes vagyok vállalni gyerekeket és még hozzá többet is!
2009. okt. 26. 14:55
 15/37 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa ennyi idősen ennyi gyerek!De persze te tudod!Ha alkalmasnak érzed rá magad,nyugodtan vállalj 3-at is!Remélem felelősséggel tudsz róluk gondoskodni.Sok sikert!
2009. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
37%

13:54-nek. Kisse furcsa felfogasod van lelkem. Amiert valaki 21 eves lehet meg 3 gyereke es nem kell ciganynak lennie ahoz. En Daniaba elek es itt rengeteg 20-on evesnek van mar tobb mint 2 gyereke.

Az ilyen gondolkodasu emberek,- na meg a mgyar allam hibajabol-, mert nincs megfelelo tamogatas, van kihalo felben a magyar nemzet. Sajnos...

2009. okt. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
58%
ismet utolso. Gratulalok a kerdzonek es egy kicsit irigylem is.Jo lehet fiatal anyukanak lenni. Sok boldogsagot a harom kicsihez.
2009. okt. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
utolsó:köszi szépen :)
2009. okt. 26. 15:40
 19/37 anonim ***** válasza:
Én későn érő típus vagyok .39 évesen szülöm az elsőt.De nem hiszem,hogy egyformák vagyunk és ha szeretnéd és készen állsz és a feltételek is adottak miért ne?Komoly döntés az biztos.Én ennyi idősen szórakoztam utaztam éltem az életem és nem bánom.Ha újra kezdeném is így csinálnám.Én most értem csak meg rá,de a nővérem 17 évesen szült és irigylem,hogy 41 évesen a fia nővérének tekintik!Mindkettő döntés egyén függő és mindegyik jár áldozattal és örömmel is.A lényeg,hogy ha helyesen döntünk azt soha nem bánjuk meg!
2009. okt. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
45%
Szépet mindenkinek!Lehet hurrogni...24vagyok,4babámat várom:)imádom őket,imádok anya lenni..:)Mindent megkapnak Ők is ,nem nélkülöznek semmiben...nem csak a romák(hogy ne bántsak meg senkit)szülhetnek sok gyereket...én bevállaltam és ha előről kezdeném se döntenék másként.(20éves vtam az elsőnél)
2009. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!