Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevállalnátok egy 3. babát 21...

Bevállalnátok egy 3. babát 21 évesen?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 13:47
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha sziklaszilárd a kapcsolatod,és anyagilag tudod majd támogatni ha főiskolára szeretne menni,szülj!!!!:) Nagyon gondold át!!!

2009. okt. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom még egy percet sem dolgoztál. Viszont ha te megteheted és jó anya is vagy bátran vállald be a harmadikat is. Sokkal inkább kellene nekünk több gyereket vállalni mint a cigányoknak. Lassan mi leszünk a kissebbség.

35km

2009. okt. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

16:03-asnak.gratulálok,úgy látszik mégsem vagyok egyedül :)

egyébként nem tettél fel ma kérdést?Mert mintha valaki írt volna egy fiatal anyukáról aki a negyediket várja!kerestem,de nem találtam a kérdést :(

na mindegy :),sok boldogságot nektek!

utolsónak pedig:ha nem tudnám támogatni,eszembe se jutna,hogy esetleg vállaljak.(remélhetőleg 250 ezres összjövedelemből menni fog,ha nem akkor vállalunk plusz munkát,meg amugy is egy "saját üzlet" épp most indul,remélhetőleg sikerrel)

2009. okt. 26. 16:20
 24/37 A kérdező kommentje:
"Lassan mi leszünk a kissebbség."-ezzel egyet kell,hogy értsek,bár semmi bajom a cigányokkal,legalábbis egy részükkel.na de ez nem ide tartozik!
2009. okt. 26. 16:21
 25/37 anonim ***** válasza:
mintha engem példázna ez a kérdés, 21 vagyok és 39 hetes terhes a harmadikkal természetesen, és nagyon várom, eddig kettővel is nagyon jól boldogultunk, hárommal sem hiszem hogy sokkal nehezebb lenne, a többiek már ovisak, és nagyon várják a kistestvért, nem feltétlen anyagi függő , hogy mennyi törődést kap meg a gyerek, és hogy kinek mi a vélemény, az sem nagyon izgat, az a lényeg hogy , az élet rövid, ezért minden pillanatot kiszeretnék velük élvezni. Nem állandóan, a holnapon rágódni
2009. okt. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Bocsi utsó voltam, nem olvastalak végig, gratulálok a három babádhoz, és biztos nagyon boldogok lesztek, ahogy mi is, a többiek mennyi idősek?
2009. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
a nagy fiam 3 éves mult augusztusban,a kicsi januárban lesz 2 éves
2009. okt. 26. 18:27
 28/37 anonim ***** válasza:
nekem, 5 a lányom, fiam 4 lessz, decemberbe:)
2009. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
de jó!:)sok boldogságot mindhárom gyermekedhez.egyébként merre laktok?Csak mert orvost keresek,mert az akihez most járok,hááát...!
2009. okt. 26. 18:37
 30/37 anonim ***** válasza:
Köszönöm:)egész zsufi volt a délután nem emlékszem írtam e be kérdést:D 16:35-ösnek gratu,Neked pedig sok türelmet:)
2009. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!