Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevállalnátok egy 3. babát 21...

Bevállalnátok egy 3. babát 21 évesen?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 13:47
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
ja é ha igen miért és ha nem akkor azt is miért?nem/kor?
2009. okt. 26. 13:48
 2/37 anonim ***** válasza:
89%
Még most 24évesen az elsőt se...okok: nincs saját lakás, albérletbe pedig nem szeretnék gyereket.
2009. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
75%
én most töltöttem a 25-öt és 11,5 hónapos a fiam. Sokat gondolkodtam, de egyenlőre azt hiszem a másodikat se merném bevállalni, aminek főleg anyagi okai vannak, pedig mindíg nagy családot szerettem volna. Szeretném, ha a fiam egyszer egyetemre, vagy főiskolára járna, ami nem 2 fillér és nem tehetem meg, hogy esetleg egyik gyerekemnek kifizetem a másiknak meg nem. Szeretném ha majd elindul a "nagybetűs életbe" akkor valamivel tudjam támogatni. Amíg nem stabilizálódik ez a sz@r helyzet az országban, addig nagyon félve vállalnék be még egy babát.
2009. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
45%

21 évesen a 3.at?? hhhuu...nekem ez kicsit extrém.22 éves vagyok, és majd 3 év múlva szeretném az elsőt, mert dolgozni szeretnék addig, hogy legyen miből eltartani, ne csak a párom tartson el minket.

Mifelénk ennyi idősen a cigányoknak van ennyi gyerekük, meg a nagyon szegényeknek, akik másra "úgyse jók" csak potyognak ki belőlük a gyerekek, és mennek a segélyért...

2009. okt. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
90%

Ha olyan családi hátterem lenne, hogy megengedhetjük a 3. babát és férjnél lennék, akkor miért ne? Nekem ez lenne a döntő ok. Az is szép ha valaik fiatalon szül és még megéli az ükunokáit is :-).

Nálunk máskép alakult, most 32 éves vagyok és sajnos csak mostanra sikerült az első baba.

2009. okt. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%
ez annyi mindentől függ... itt ezen a fórumon maximum olyan véleményeket hallasz amit különböző életet élő emberek mondanak. érdekes lehet, de hasznos szerintem nem. én egyébként biztos nem vállaltam volna be, mert nem éreztem akkor magamat felnőttnek hozzá.... de lehet hogy te korábban érsz és boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatod van... és bevállaljátok. szerintem ez nem életkor kérdése... hanem élethelyzet, érettség, stb...
2009. okt. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
55%
Kedves 3. ez azért nagyon durva volt.....
2009. okt. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
24 éves vagyok, de egyet sem merek bevállalni. De ha megtehetném, és lenne 3 gyerekhez energiám, ami kizárt, akkor bevállalnám. Szerintem a mai világban sajnos a gyerek már luxusnak számít.
2009. okt. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
91%

Az első fiamat én is 18 évesen szültem. Most 31 vagyok és a kicsi fiam pedig 20 hónapos. Nem élünk túl jól, de olyan rosszul sem. Ha jobb lenne az anyagi körülményünk én is bevállalnék egy 3. bébit.

Ha szerető párod van és 100%-osan a családja mellett van, az anyagi helyzet is megengedi, akkor miért ne lehetne. Van aki 40 évesen sincs megérve az anya-szerepre. Miért kell lehurrogni, hogy 21 évesen a 3. babát tervezné?

2009. okt. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
62%
3.vagyok, nem róla mondtam véleményt, hanem arról, amit gondolok.Miért kell ezért lepontozni? Mert nem tudtok értelmezően olvasni, és mert elmondtam a véleményemet??Nem cigányoztam le, nem róla mondtam amit leírtam, csak leírtam a kérdésre a válaszomat.
2009. okt. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!