Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rengeteg viszkető pöttyszerű...

Rengeteg viszkető pöttyszerű jött ki rajam mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben soktejet ittam arra gondolok lehe ettől.A hasam nagyon szétrepedt alul és a repedésekben is kijött ez a viszkető sömör szerű ié,majd meg őrülök.eddig szezám olajjal kentem de az elmúlt héten az avonos krémmel-lehet ettől az olajnál nem volt semmi baj..

MEleg allergia iskijött a mellem alatt de az már kezd rendbe jönni de az nem is viszket.Volt valakinek ilyen??Nem voltam az orvoson kívül semmijen idegen helyen ahol össze szedhettem...37hetes kismama


2008. jún. 27. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

biztos hogy alegia. a sogornömnek az epertöl jött ki csak a terheség idejére se elötte se utánna se a második gyereknél nem volt.

szóval figyeld meg mikor múlik el mit eszel amit elötte is ehedtél. az ilyen pici bogyós gyümik is kihozzák, de egy krém is lehet.

2008. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet allergiától is. Nekem az egész hasam televolt apró gombostűfejnyi viszkető pöttyökkel, egyszerű rázókeveréket kaptam rá, és elmúlt. :o)
2008. jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
helló! Lehet, hogy melegkiütés. Bár, azt nem tudom, hogy az viszket-e??
2008. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A meleg kiülét foltszerű-tudom mert a mellem alatt kijött,nem tudtam melltartót hordani,de már találtam egy jó és múlik.Ez nem viszekt.De ezek olyan apró holyagocskák olyanok mint a herpesz csak nagyon picike és majd meg őrülök úgy viszekt.próbálom nem vakarni de van,hogy nem jön össze.Most abba hygatam a tej ivást arra gyanakszom bár az apró gyümiből is sokat ettem,sztem 2kilo per két nap alatt turmix formájában tejjel lement..szval lehet,hogy a málna vagy a ribizli hozta ki,na most nem iszom a tejet és figyelek ha nem múlikel keddig elmegyek bőrgyógyihoz.Köszi a válaszokat.
2008. jún. 28. 23:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!